PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 698
ocen
7,4 10 1 226698
4,4 20
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Ten film zdecydowanie urzekł mnie tym że gra na uczuciach, nie każdy będzie w stanie zrozumieć ten film. Do osób które kogoś w życiu straciły przemówi do serca ale nie każdemu jest to również zdecydowanie film dla nastolatek. Film podejmuje tematy choroby, umierania, pierwszej (i ostatniej) wielkiej miłości. Właśnie film o miłości. Żeby ten film nas poruszył musimy otworzyć swój umysł na ten świat w którym żyją główni bohaterowie. Nie jest to film wspaniały pod wieloma względami choćby reżyserskiej czy aktorskiej ale przekazuje wiele emocji i otwiera umysł pokazuje że w sumie nie mamy aż tak źle. Potrafi nauczyć doceniać to co mamy i ludzi których kochamy. Mi osobiście pod tym względem się podobał, pomimo iż ma wiele niedociągnięć polecam go obejrzeć.

filmowy_maniak_fw

Cóż mnie zbytnio nie wzruszył chyba zbytnio za kolorowe życie głównych bohaterów, chociaż oglądam melodramaty i na niektórych rzeczywiście łezka się zakręci a nawet spadnie :)

użytkownik usunięty
filmowy_maniak_fw

Film przede wszystkim pokazuje,że to co się ma docenia się dopiero w obliczu choroby. Nie jest typowym wyciskaczem łez,ale daje do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones