Bardzo dobry horror

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył a miałem odłożyć na potem. Inny, bo z przesłaniem i to bardzo ciekawym. No i faktycznie rola Alex Essoe niesamowita. Miłośnik horroru zwyczajnie musi obejrzeć.

5
  • Serio? Naprawdę to jest dla Ciebie bardzo dobry film? Jestem miłośniczką horrorów i nie tylko tego gatunku, ale... Serio?

    • Zawsze będę namawiał do oglądania filmów z przesłaniem :-) Zwłaszcza takim. Film może się wydawać zbyt prosty (czy też amatorski) i nudny większości ludzi przyzwyczajonych do nierealności holijudzkich, którymi nasze mózgi są bombardowane. Ja nawet dostrzegłem w nim pewien styl i charakter. Doskonałe przedstawienie Satanizmu! To mnie ruszyło najbardziej bo wiem czym jest zło i kult zła. Sposób pokazania inicjacji może się wydać wielu ludziom...oszczędny ale moim zdaniem wyszło zadziwiająco dobrze. To tak jakby z niemal niczego przygotować pyszne żarełko :-) Pozdrawiam Szanowną Koleżankę :-)

      • Ja również serdecznie pozdrawiam :) Mimo wszystko się nie zgadzam :) Przesłanie to nie wszystko, ważny jest przekaz, ale też i wiele innych elementów, na które składa się film. W każdym razie to dobrze, że ludzie się różnią i mają różną percepcję odbierania różnych produkcji. Ja chyba nie zrozumiem czemu oceniasz tak wysoko ten film :) Miłego dnia! :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: