PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689943}

Gwiazdy w oczach

Starry Eyes
5,0 4 409
ocen
5,0 10 1 4409
6,5 6
ocen krytyków
Gwiazdy w oczach
powrót do forum filmu Gwiazdy w oczach

Ma coś w sobie...

ocenił(a) film na 4

cholernie dobra rola głównej bohaterki! Gdyby nie to, film byłby słaby, a tak jest całkiem dobry! Krew się leje strumieniami (pod koniec) włosy wypadają garściami, sine paznokcie odrywane na żywca, opętanie, pentagramy, sekta, wszystko zmiksowane i podane w przystępnej i co ważne wciągającej formie! Warty obejrzenia, bo jest bardzo specyficzny, klimatyczny i świetnie się ogląda.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Coś tu nie gra. Piszesz: "jest całkiem dobry", "Warty obejrzenia, bo jest bardzo specyficzny, klimatyczny i świetnie się ogląda", "podane w przystępnej i co ważne wciągającej formie!", a ocena 4? Ode mnie 8.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Ma coś w sobie, do 75% film naprawdę zapowiadał się na rewelację. Końcówka - wszystko siadło. za Za większość filmu dostałby ode mnie 8. Za całkowite spartolenie historii i rozwalenie klimatu w końcówce filmu dostaje 5.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

A moze tak oznaczyc jako spoiler ?! Dobrze ze przeczytalam po, ale inni moga nie miec tego szczescia i spieprzysz im film!

użytkownik usunięty
BishoOni

No właśnie. Miałam zamiar oglądać ale teraz dam sobie spokój.

ocenił(a) film na 2

I nie oglądaj, bo to cały kontener gówna. Moja subiektywna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones