PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689943}

Gwiazdy w oczach

Starry Eyes
5,0 4 409
ocen
5,0 10 1 4409
6,5 6
ocen krytyków
Gwiazdy w oczach
powrót do forum filmu Gwiazdy w oczach

czy ktoś mógłby mi powiedzieć w co ona się zmieniła? na końcu filmu leżąc w łóżku pocałowała tą kumpele i co? na wampira to raczej ni wyglądało..

ocenił(a) film na 8
cyklonos

SPOJLER...






We wcielenie Szatana? A na pewno jakiegoś demona, ponieważ zamienili ją w to wyznawcy pentagramu za cenę sławy.

ocenił(a) film na 6
Darijka

dzięki ..

ocenił(a) film na 8
cyklonos

Proszę. :)

Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 7
Darijka

za cenę sławy ? tylko gdzie ta sława , jesli moża się doweidziec .

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Oczywiście tylko pokazali tylko namiastkę (możliwość) jej sławy, ale wnioskuję z wizji, które jej pokazali, że to jej przyszłość. W końcu mają kontakt z Siłami Zła, co otwiera wiele drzwi. Sam reżyser powiedział przecież, że już wiele sławnych osób odwiedziło jego pokój.

P.S. A przynajmniej ona w to wierzy i to już wystarczy by była ich narzędziem...

ocenił(a) film na 7
cyklonos

W goblina, łysa, zielone oczy, pazury = goblin. 10/10.

ocenił(a) film na 7
pioterer

łysa to se mogła być ale twarz to ona miała obłędna w końcowej scenie

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Nie zauważyłem twarzy , bo wcześniej kontemplowałem jej biust , na sutkach można by płaszcz przeciwdeszczowy powiesić ... ;-)

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

skauci wręcz by mogli namioty na nich rozbic .

ocenił(a) film na 8
cyklonos

Chodziło tu o motyw sprzedania duszy, zmieniła się w ''człowieka'' idealnego ale bez duszy - jest już ich pionkiem i wykonuje polecenia jak robot w zamian za to co chciała - sławę i pieniądze. Fajnie jest tu opisany proces prania mózgu przy okazji.

ocenił(a) film na 6
kick_As

no mózg to jej prał się i to w dosłownym znaczeniu tego słowa.. :P MASAKRA.. tak zrytą psychikę miała już ..

ocenił(a) film na 2
cyklonos

W wielką gwiazdę filmową i celebrytkę.

ocenił(a) film na 9
cyklonos

Spoiler.
Myślę, że w wampira. Według legend, podań itd.wampiry odradzaja się całkiem nagie (w co wlicza się włosy) i muszą same wydostać się z ziemi, w której były zakopane. Rytuał, który poprzedzal narodzenie też był "wampirzy" - oficjalne narodzenie nowego członka sfory przy wszystkich. Można się spierać, że nie była pojona krwią "ojca", ale w sumie nie widzieliśmy,co działo się w drugiej części rytuału. Poza tym, by stać się wampirem, trzeba być prawie martwym, co oni rozwiązali jako stopniowy rozkład.

ocenił(a) film na 9
theblackestblack

*Niby wstała w świetle słonecznym (było już jasno), dlatego może to jakaś wariacja na temat wampira, jednak najbliżej jednak tej interpretacji.

ocenił(a) film na 5
cyklonos

Właśnie to jest zj-ebane bo nawet jakby odgryzła jej język to nieposzło by tyle krwi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones