PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 807
ocen
7,2 10 1 226807
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Gadanie o piachu

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czego ludzie nie umieją zrozumieć w zachowaniu Anakina i piszą, ze jest drętwy czy sztywny.... A jaki miał być uczeń Jedi ? To ktoś taki jak mnich który nie jest obeznany z kobietami, wiec czego oczekiwali ludzie którzy twierdzą tak jak wyżej napisałem ?

Maqwy_96

Ludzie nie lubią zwykle takich emocjonalnych postaci. A jak to jest facet to już w ogóle, obrzucić kamieniem. A dla mnie jest to postać jak nic z jakimiś zaburzeniami(depresja czy coś podobnego). Bo normalny człowiek rzeczywiście tak się nie zachowuje, tylko w wyniku jakieś traumy przestawiają się trybiki i człowiek nie ogarnia rzeczywistości. Myślę, że gdyby dano więcej czasu na rozbudowę psychiki Anakina, to więcej osób widziałoby jego problem. Ponieważ w naszym świecie depresja itp to wciąż temat o którym ludzie nie rozmawiają i nie widzą jak bardzo jest to szkodliwe dla osoby chorej i jej otoczenia-bo wiadomo, łatwiej się od takiej osoby odciąć i problem z głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones