PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 807
ocen
7,2 10 1 226807
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Scenariusz średni, aktorstwo przeciętne (Christensen zagrał kiepsko, na szczęście w "Zemście Sithów" było o wiele lepiej), a wątek miłosny jest mdły, nudny i dodany na siłę, co nie wyszło filmowi na dobre. Jedyne co ratuje ten film to wspaniałe efekty specjalne (zasłużona nominacja do Oscara), bardzo dobre walki na miecze świetlne i odwołania do wcześniejszych części serii. 6/10 - przeciętnie, a szkoda...

P.S. Stara Trylogia była o wiele lepsza.

robert2207

zgadzam się, najsłabsza cześć, nie wiele akcji i widać małą kreatywność w
fabule.. wszystko co najciekawsze jest na końcu filmu.. trwa zaledwie 40
sekund... walka Jody z Dooku.

ocenił(a) film na 6
Megido

Nieco pełniejsza recenzja filmu:

Scenariusz średni - mógł być lepszy, aktorstwo przeciętne (Christensen zagrał kiepsko, na szczęście w "Zemście Sithów" było o wiele lepiej), a wątek miłosny jest mdły, nudny i dodany na siłę, co nie wyszło filmowi na dobre. Duet Christensen-Portman w ogóle nie iskrzy. Film posiada zbędne dłużyzny i niekiedy niepotrzebne dialogi. Jedyne co ratuje ten film to wspaniałe efekty specjalne (zasłużona nominacja do Oscara), bardzo dobre walki na miecze świetlne (walka Dooku z Yodą wymiata) i odwołania do wcześniejszych części serii. Niestety, "Atak klonów" jest jeszcze słabszy od rozczarowującego "Mrocznego Widma". 6/10 - przeciętnie, a szkoda...

robert2207

dokładnie

ocenił(a) film na 10
robert2207

Widziałeś TFA i TLJ ?? jak nie to zobacz , tam scenariusz jest kiepski zaś aktor grający Kylo Rena to amator . Te części w porównaniu do ataku klonów to żenada i kompromitacja .

ocenił(a) film na 6
Mulardrilnto

Widziałem, są lepsze od "Ataku Klonów", choć TLJ nieznacznie.

ocenił(a) film na 10
robert2207

cóż skoro według ciebie są lepsze niż atak klonów to ok . Ja jednak NIGDY sie nie przekonam do tych sw , i pozostanę wierny częściom i fanem które zrobił lucas .

ocenił(a) film na 8
Mulardrilnto

Driver i Christencen ten sam poziom gry aktorskiej, ale przecież Atak Klonów miał jeszcze Jango Fetta, Dooku, Obi-Wana, Yodę czy Windu. A co było w Ostatnim Jedi ? Oglądałem tylko dla Chewbaccy i Luke'a, bo reszta bohaterów zarówno tych pozytywnych jak Ray, Finn czy Rose oraz negatywnych Phasma i Hux działali mi na nerwy. O muzyce nie wspominając - Atak klonów i Across the Stars nosem wciąga wypociny, a nie soundtrack z 8 części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones