PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 710
ocen
7,2 10 1 226710
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Kurde, nie pamiętam już, kiedy ostatnio widziałem film tak wspaniały pod względem estetycznym! Na myśl przychodzi mi tylko Inception.

Wizualnie film jest genialny. Montaż, ujęcia, scenografie, efekty specjalne, barwność świata, precyzja - pochłaniałem to podczas oglądania. Film bije na głowę "Phantom Menace", a aktorstwo, choć nadal drewniane (poza Portman), oferuje przynajmniej lepsze dialogi. Jednak efekty specjalne to mistrzostwo świata i nawet późniejszy Avatar może się przy nich bujać.

ocenił(a) film na 7
gowniarz_wyniosly

CGI może robiło wrażenie podczas premiery. Teraz wygląda zwyczajnie sztucznie i obrzydliwie. Rozumiem, że Lucas aby pokazać nam to wszystko co chciał musiał użyć efektów komputerowych. Jednak zdecydowanie przesadził i stosował CGI tam gdzie nie było potrzeby (np. klony pojawiające się na pierwszym planie. Nie miał pieniędzy na parę kostiumów?).

ocenił(a) film na 5
Vastus

Post sprzed sześciu lat xD
Wtedy jednak ten film mi się podobał, gdybym miał go powtórzyć teraz, mniemam że ocena byłaby dużo niższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones