PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 937
ocen
7,2 10 1 226937
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Prequele nie takie złe

użytkownik usunięty

Siemanko . Ci co narzekają prequel , niech proszę przeczytają to http://zagrajnik.pl/2015/12/03/gwiezdne-wojny-prequele-nie-takie-zle-subiektywni e/ . I dajcie proszę znać , co myślicie o tym .

użytkownik usunięty

Przeczytałabym chętnie ale widzę jedynie białą stronę i nie wiem czy to coś u mnie czy coś ze stroną.

użytkownik usunięty

spróbuj w takim razie, odczytać to http://naekranie.pl/artykuly/prequel-trylogia-gwiezdnych-wojen-nie-jest-taka-zla

użytkownik usunięty

Dzięki :) a to czytałam kiedyś. Przy czym dla mnie to nic nowego. Już dawno zauważyłam te wszystkie rzeczy, znaczy plusy prequeli (zanim było to modne) . A nawet więcej a o tym możesz poczytać w dyskusjach o SW w jakich biorę udział ;)
Bardzo lubię prequele - wszystkie. Oczywiście zauważam niedociągnięcia np. nie mam pojęcia po co ta scena z Jar Jarem kiedy wdeptuje w g... Ale tych fajnych rzeczy jest o wiele więcej, przez co niedociągnięcia nie powodują u mnie odruchu wymiotnego na dźwięk słów "prequele SW".
Poza tym totalnie nie rozumiem tego czepiania się "Nie lubię piasku". Jak to powiedział jeden z forumowiczów tutaj - te słowa są tak proste w zrozumieniu ich znaczenia, że aż dziw bierze, że są wyśmiewane. Prędzej bym się czepiła tego co Anakin mówi do Padme w tej scenie z kominkiem, gdzie namawia ją do ukrytego związku.

użytkownik usunięty

I nie wiem jak ty ale ja nie rozumiem hejterów prequeli .

użytkownik usunięty

Nie rozumiem podejścia w stylu "prawdziwy fan SW nienawidzi prequeli" . Wprawdzie sama dość ostro wyrażam się o Przebudzeniu mocy ale staram się nie popadać w skrajność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones