PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 588
ocen
6,8 10 1 149588
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Myślę że to trochę dziwne że Snoke dał się tak łatwo zabić bo to niemożliwe że był tak potężny ale nie wyczuł że Kylo chciał go zabić mi się zdaje to nieprawdopodobne ze tak łatwo jest po nim a wy jak myślicie.

Piotrtv

Był zbyt pewny siebie, nie docenił Kylo. wyczytał w jego myślach tylko że chce zabić swojego wroga. Ale tym wrogiem był Snoke, nie Rey.

Venetor

no racja był zbyt pewny.

ocenił(a) film na 7
Piotrtv

Dla mnie jest to nielogiczne w końcu potrafił tak wpływać na moc że Rey nic nie mogła zrobić ( można się o tym przekonać jak walną w głowę Rey mieczem ), Kylo nie był od niego silniejszy ( to że siłował się z Rey o miecz na to wskazuje ) a jednak stało się to co stało , był owszem pewny siebie , ale żeby nie zauważyć ruchów miecza ( gdy jest się tak potężnym ) ?

ocenił(a) film na 8
Pallando

Może Kylo jakoś zsynchronizował ruch obu mieczy. Myślał tylko o tym mieczu co miał w dłoni i Snoke nie wyczuł, że obraca też ten drugi, którym go zabił.
Poza tym sithom zawsze się wydaje, że są potężniejsi niż są w rzeczywistości i giną przez nadmierną pewność siebie:

Imperrator myślał, że Vader nie pomoże Lukowi,

Maul, że jak pokonał Qui-Gona a Obi wisi pod nim to już nie ma szans,

Anakin, że ogólnie jest wybrańcem i przerósł Obi-Wana na tyle, że pokona go z dużo gorszej pozycji (z tym, że Anakin przeżył, bo Obi-Wan go nie dobił a Palpatine przybył na czas).

ocenił(a) film na 7
mateusz85mmk

Ale on znał historie Sithów i Anakina , wiedział co się stało , i ani trochę refleksji , ja rozumiem pycha , to ona sprawiła że Sithowie upadli ale też częściowo uczyli się na błędach poprzedników ( Darth Bane , Imperator ) a u Snoke'a nie ma nic . Tak to prawda , ale też nigdy nie zabijali bez poznania całej wiedzy swego mistrza , np Anakin , chciał zabić imperatora już w Zemście ale najpierw chciał poznać jego wiedzę aby ocalić Padme , i widać w IV części jak jego charakter się zmienił pod naukami Imperatora , już nie pycha ( o wiele zmniejszona ) a dojrzałość , nie jego potęga ale potęga Mocy . A u Kylo , był rozchwiany , jest rozchwiany i będzie najprawdopodobniej rozchwiany do końca , jego potęga i zdecydowanie zostały przedstawione w filmie w 2 scenach a reszta to tylko rozchwiane dziecko niestety . I właśnie tym różni się od poprzednich antagonistów( poza Anakinem ( Haydenem) ale jego droga ciemnej strony się dopiero zaczynała ) nie ma zdecydowanego , chłodnego , perfidnego działania , jest chaos , dezorientacja i emocje co doskonale widać w pojedynku z Lukiem .( taki wczesny Anakin bez nauk imperatora )

ocenił(a) film na 5
Piotrtv

Scena ze śmiercią Snoke'a była straszne absurdalna.

ocenił(a) film na 2
Piotrtv

Tak, jest wytłumaczenie: "Słaby scenariusz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones