PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 015
ocen
5,9 10 1 87015
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Oczywiście 10/10 tylko w alternatywnej rzeczywistości w tak zwanym Disney Director's cut lub Jar Jar Abrams cut na dyskietce 3,5 :)

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Rotten Tomatoes 59%
Metacritic 53

Słabiutko, oj słabiutko :)

Aż może zacytuje fragment pewnej opinii o tym ''wspaniałym'' filmie, ''zacnym'' widowisku które ''szanuje'' inteligencje swojego widza:
''Najlepsza opinia z jaką się spotkałem i która idealnie odzwierciedla to, co się dzieje w Skywalker Odrodzenie to ''ten film jest pijany.''

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Widzę że nadszedł ten czas Owrzodzenia kiedy dzieci Disneya wróciły z kina i sypią ocenami na Filmwebie między 8/10 a 9/10 lub
w co bardziej absurdalnych przypadkach 10/10. Czuje się jak w ''Powrocie do Przyszłości'' tyle że cofnęłam się tylko 2 lata wstecz

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Zgodnie z oczekiwaniami ten film nie spełnia oczekiwań. Krążą nawet plotki i teorie że to jeden wielki PRANK

ocenił(a) film na 1
Rinzler

Znajdź sobie coś pożytecznego do roboty co? Polecam.

ocenił(a) film na 2
jeloneq7

A wiesz że już dawno znalazłem. A ty znalazłeś ?

ocenił(a) film na 1
Rinzler

Właśnie widać. LOL.

ocenił(a) film na 2
jeloneq7

Czy owe ''LOL" to jedyna merytoryczna odpowiedz na którą cie stać w danej chwili ?
Pytam bo chyba mnie nie rozczarujesz aż tak bardzo. Wiesz że lubię dokarmiać trolle ?

ocenił(a) film na 6
Rinzler

A ja bym zapytał o merytoryczność Twoich wpisów. Byłeś na filmie? Możesz cokolwiek ciekawego o nim powiedzieć poza zasłyszanymi opiniami "ekspertów"? Piszesz o "dzieciach Disneya", a zachowujesz się z wdziękiem "dziecka Kac Wawy".

ocenił(a) film na 2
jos_fw

Czy samo to że jest żenujący i nie jest zakończeniem Sagi Skywalkerów jakby chciał tego Disney potraktujesz z mojej strony jako cokolwiek ciekawego o nim ? Wiesz są eksperci i ''eksperci'', ale ja generalnie słucham siebie i nie bazuje na opiniach innych. Choć pewne opinie o tym filmie warto przytoczyć i zaprezentować uważam, jeśli są ciekawe. Kac Wawy
a nie Kac Vegas ? :) Wiesz ja tylko pozdrawiam serdecznie dzieci Disneya i to że cokolwiek Disney im powie oraz wciśnie, one to kupią i uznają za świętą prawdę objawioną. Widać doskonale siłę korporacji i siłę manipulacji która działa na słabe umysły. Zabawne to jest

ocenił(a) film na 6
Rinzler

Trochę mnie bawisz tymi swoimi głębokimi przemyśleniami. Korporacje, pranie umysłów, spiski. To są tylko filmy. To jest rozrywka, która jednym się podoba, innym nie. Jak na człowieka, który rzekomo polega na własnej opinii, dość często wyręczasz się cudzymi. W dobrym tonie jest, by dyskutować na temat filmów, które się obejrzało. Ale może jeszcze nie dojrzałeś do takich zachowań.

ocenił(a) film na 2
jos_fw

Ty też mnie bawisz swoimi wnioskami. Wiesz że lubię się śmiać ?
Bo widzisz śmiech to zdrowie :) Spiski ? Nie, nie bawię się w teorie
spiskowe. Ja co najwyżej dziele się swoimi opiniami i ewentualnie
stwierdzam fakty. A wiesz to że są różne rodzaje rozrywki ? Różne
poziomy rozgrywki ? Gdzie dla jednych oglądanie na internecie jak
ktoś bije kogoś to rozgrywka. A ja widzisz gustuje w trochę wyższej
rozrywce. To wższa klasa po prostu. Czy dość często wyręczam się cudzymi opiniami ? Hmm jeśli czyjeś opinie są jak uważam dobre
to się nimi chętnie podzielę, gdyż są warte przytoczenia i szerszej publikacji. W dobrym tonie jest nie insynuowanie komuś że czegoś
nie zrobił, bądź nie oglądał. Tak więc zachowaj insynuacje dla siebie

Rinzler

No po prostu ręce opadają. Dzieci Disneya tego jeszcze tu nie grali. Ze względu na to ze wychowalem sie na Gwiezdnych Wojnach i trudno mnie nazywac dzieckiem odniosę sie do wypowiedzi. Na filmie bylem i dostałem to czego zabraklo w 7 i 8 epizodzie czyli magię tego świata. Mnóstwo smaczków nawiązań do starej trylogii powinno każdego fana SW zadowolić. Ogolnie jestem ba tak.

ocenił(a) film na 2
marecki9

Jak to jeszcze nie grali ? Przecież cały czas są jak widać grane i to dobrze. ''powinno każdego fana SW zadowolić.'' - mam wrażenie że mierzysz wszystkich swoją mnie. Akurat te smaczki nie ratują wcale kiepskiego scenariusza a co za tym idzie kiepskiego filmu.

ocenił(a) film na 2
jeloneq7

Czy wkurzanie innych ma sens i jest pożyteczne ? Jeśli robisz to skutecznie, to tak :)

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Zabawny czas nastał.

Disney powie że to zakończenie Sagi Skywalkerów, niektórzy uwierzą że to prawda.
Disney powie im że Anakin Skywalker nie jest wybrańcem, niektórzy uwierzą że to prawda.

Naiwność ludzka, ogłupienie i manipulacja jak widać robią swoje. A ''dzieci Disneya'' łykną wszystko co powiem im ich ukochana
korporacja która zrobiła ''wspaniałą'' trylogie sequeli. Ciekawi mnie co jeszcze im zaserwuje i w co jeszcze są wstanie uwierzyć :)

ocenił(a) film na 2
Rinzler

https://www.youtube.com/watch?v=unbmaI1Q9C4 najlepszy polski podcast o tym filmie !

ocenił(a) film na 4
Rinzler

Nie wierzę... Ty naprawde odpowiadasz sam sobie na swój post??? Tobie naprawdę gwiezdne wojny się nie podobają?. Ja mam drobne wątpliwości, gdyż udzielasz się pod każdym postem na tym forum. Chyba już całą dobę z życia na to straciłeś. W sumie takie zabawne i żałosne to jest... Uwierz mi są ciekawsze rzeczy od maniakalnego krytykowania filmu, który Ci się nie podoba...

ocenił(a) film na 2
r1985

Nie tyle odpowiadam sam sobie, co podbijam sobie własny temat :) Ależ podobają mi się Gwiezdne Wojny, ale za Gwiezdne Wojny uznaje epizody I-VI a nie te który zrobił Disney. Udzielanie się chyba nie jest złe, świadczy to o moim zaangażowaniu i chęć dyskusji z innymi, wymianie poglądów na nowy film. Uwierz mi że mam czas na pisanie na forum, mam czas na pracę i mam też czas na sen. Nie jest to ani zabawne, ani żałosne. Maniakalne krytykowanie filmu ? Hahahahaha. Teraz to szczerze mnie rozbawiłeś. Dziękuje za to że zajrzałeś tutaj i napisałeś swoje 3 grosze. Nie wiesz jak bardzo mi się przysłużyłeś teraz :)

ocenił(a) film na 4
Rinzler

Beze mnie też sobie świetnie radzisz ;) Miłego podbijania postu źycze. Zawsze będziesz na szczycie

ocenił(a) film na 2
r1985

Zawsze możesz się przyłączyć i pośmiać się razem ze mną. Dziękuje. Always On The Top

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Jeden z pierwszych memów po premierze nowego filmu https://zapodaj.net/7f4cbae74166a.jpg.html ... ohh jakie to piękne i trafne.
Panie i panowie, fani i fanki Gwiezdnych Wojen, a nawet też i dzieci Disneya (bo do nich też warto to skierować) THIS IS THE WAY !!!

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Osobiście czekam już na pierwsze wypowiedzi J.J. Abramsa a zwłaszcza Kathleen Kennedy po premierze ich filmu i ciekawy jestem
jak ustosunkują się oboje to jakże ''ciepłego'' przyjęcia ich filmów na całym świecie. A oceny na Rotten Tomatoes i Metacritic wciąż
utrzymują się na bardzo niskim poziomie :)

ocenił(a) film na 2
Rinzler

Na razie na Filmwebie nowy film jest najgorzej ocenianym epizodem Star Wars, przebija swoją niską oceną nawet Ostatniego Jedi. Czyżby wysyp fake kont i trolli w postaci dzieci Disneya nie pomógł tym razem a sama moc dolarka Disneya okazała się zbyt słaba?

ocenił(a) film na 2
Rinzler

https://www.youtube.com/watch?v=VScSEXRwUqQ

This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend, the end....

Idealne podsumowanie tego filmu i końca tej żenady która trwała w ostatnich latach. Koniec Gwiezdno-Wojennego czasu apokalipsy

ocenił(a) film na 1
Rinzler

Czy ja dobrze pamiętam to Ty pisałeś takie długie "artykuly" tutaj o relacji Kylo i Rey tzn analiza?

ocenił(a) film na 2
moniarojek1

Być może, dużo rzeczy o Gwiezdnych Wojnach tutaj pisałem i pisze. Ale nie są to artykuły, raczej przemyślenia. Czasami zdarzają się również celowe prowokacje, mające na celu podnieść konkretnej grupie osób cienienie :)

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Osobiście nie mam nic przeciw krytyce filmów. Ale chyba lekko przesadzasz zwłaszcza z tymi dziećmi Disneya, jakimiś domysłami o wysyp fake kont.
Jestem żywym przykładem niebycia dzieckiem Disneya, fake kontem też nie jestem a mimo to film jak i poprzednie mi się podobają.Tak trudno to zrozumieć że mogą być ludzie dorośli, którym to co nie podoba się Tobie może podobać się innym.

ocenił(a) film na 2
BELIAL71

Bynajmniej nie przesadzam, inaczej nie da się określić tych jednostek fanatycznie wpatrzonych w nową trylogie i Disneya.
A co do rzekomych domysłów z fake kontami, przypomnę że już w czasie po premierowym Ostatniego Jedi temat ten się
pojawił i dotyczył on celowego zawyżania oceny tego filmu na poczytnych portalach gdzie ocenia się filmy, tak by stworzyć wrażenie że ten konkretny jest bardzo dobry. Po prostu jest to inna sprytna forma manipulacji opinią publiczną w XXI-wieku

''Tak trudno to zrozumieć że mogą być ludzie dorośli...''

Bardziej trudno zrozumieć to że są ludzie tak bardzo (mówiąc delikatnie) naiwni

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Dzięki za odpowiedź. W zasadzie już to co chciałem wiedzieć, wiem. na tym kończę wszelkie dyskusje z Tobą w innym wątku źle Cię oceniłem delikatnie mówiąc za wysoko. Ale mylić się jest rzeczą ludzką.

ocenił(a) film na 2
BELIAL71

Spoko. Ja za to oceniłem cie od razu, od samego początku bardzo nisko i się nie pomyliłem. Aha i dla twojej oraz dla większości tutaj zaglądających informacji, temat który założyłem nie jestem tematem dla tzw. dzieci Disneya więc sio mi stąd :)

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Akurat ocena zwykłego trolla mnie zwisa :) bo nikim więcej nie jesteś po twoich postach widać że nie reprezentujesz sobą więcej niż zwykła ameba. Latasz po wszystkich wątkach jakby ktoś ci za to płacił. Uważasz się za jakiś pępek świata z innych się wyśmiewasz że jakaś tam prawda Disneya jest dla nich najważniejsza próbując swoją prawdę wciskać ludziom jaką tą jedyną i słuszną. Żegnam bez żalu z mojej strony.

ocenił(a) film na 2
BELIAL71

Mnie też ocena zwykłego trolla, dziecka Disneya takiego jak ty zwisa. Po prostu mam
niezły śmiech z tych ocen 8/10, 9/10 i co bardziej myślę absurdalnych 10/10. Ale cóż,
demokracja jest. Każdy może oceniać filmi jak tam chce, nie można nikomu zabraniać
intelektualnych wygłupów. W końcu niektórzy widocznie lubią role kaskadera :D. Więc
trochę w kontrze do tego założyłem ten temat. Reprezentuje poziom którego ty sam
nigdy nie osiągniesz. Nie ta klasa stary, bo to Eksktraklasa a nie zwykła okręgówka. A
co przeszkadza ci moje latanie ? Co złego jest w mojej dużej aktywności w wątkach ?
Jeśli przy płaceniu jesteśmy czy opłacaniu kogokolwiek, to słyszałem to praktykuje jak
coś Disney. Sugerujesz że mnie opłaca ? Gdyby mnie opłacał, pewnie zachowywałbym
się podobnie jak ty. Pożegnaj się w końcu, odejdź, zniknij, przepadnij i zakończ się jak
zakończyła się ta trylogia Disneya.

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Ekstraklasa, aktywność ( do przesady ) nawet nie zrozumiałeś co pisałem o opłacaniu. prześledziłem twoje wypociny na forach tegoż portalu i doszedłem do wniosku do jakiego doszło większość osób, które z tobą pisały że jesteś po prostu nienormalny . Taki pospolity głupek bawiący się w trolla internetowego. No cóż trzeba brać poprawkę na twoje " posty " i traktować je jak ciebie olewając. Żegnaj imitacjo mam nadzieję że ci się kiedyś poprawi bo jak dotychczas to dramat.

ocenił(a) film na 2
BELIAL71

Zaraz, zaraz. Podobno miałeś już skończyć :) Widać jesteś nie słowny. Wybacz, ale nie rozumiem twojego bełkotu. Dla mnie to wy jesteście nienormalni, stąd też określenie ''dzieci Disneya'' które odnosi się do
waszego stanu umysłu w danej chwili. Śmiać mi się z was chce i jest
mi was trochę żal, naiwni głupcy. A całym tutaj dramatem to są wasze
oceny i wasze współfinansowanie takich Gwiezdnych Wojen Disneya
które zresztą same są jednym wielkim dramatem kina. Cóż, może więc
teraz gdy jest to już koniec tej trylogii wam się oczy otworzą w końcu.
Ale to jeszcze nie teraz, nie tuż po premierze nowego filmu. Już trzeci
raz się żegnasz, może w końcu się więc pożegnaj tutaj ze wszystkimi i
idź spać. Dobranoc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Nie dał byś nawet rady. Ale spokojnie już zgłaszam twój komentarz do moderacji :)
Do Frankfurtu mówisz ? A co twoja stara i ty pracujecie w domu publicznym ? Ulica czerwonych latarni ?

ocenił(a) film na 3
Rinzler

Dałbym radę bo widzę że jesteś zwykłą pałą i od razu lecisz do moderacji na skargę.... zabolało?

Chciałbyś :) ja pracuje na budowie jako monter izolacji termicznych i zarabiam 3k euro. Więc gó.wno o mnie wiesz. A jeśli już to twoja matka jest zwykłą dziw.ką ale ujmę to tak bo widzę że mnie nie znasz więc czytaj uważnie. Jeśli jeszcze raz kogoś obrazisz tu a przez przypadek zauważę. Zacznę cie szukać na facebooku wszędzie i zniszcze twoje życie... zniszcze je tak że odechce ci się wszystkiego ped.ale

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Nie dałbyś rady, bo jesteś mocny tylko przez kabelek od internetu. Nie zabolało, nie toleruje po prostu skrajnej patologii i mowy jak z rynsztoku

Na budowie ? No tak kolejny zamiast mózgu używa mięśni. Wiem o
tobie tyle że jesteś zwykły patus i w dodatku sprzedałeś się Niemcom
za kawałek ich kiełbachy tak jak twoja stara i twój stary. A wiesz że coś
takiego jak groźby są karalne ? Ty chcesz mnie szukać i zniszczyć moje życie ? Hahahahahaha. Rozumiem że nie masz swojego biedny ludziku. Psychiatryk widzę mocno wskazany. I powiem ci więcej że jakoś mnie nie przestraszyłeś :)

ocenił(a) film na 3
Rinzler

W Ch(uju.u mam co myślisz o mnie. Tyle w temacie, sku.(rw.ysynie

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Hahahaha... co ty tam do mnie sapiesz dzieciaku z Frankfurtu
co ma trudności z obsługą taczki i się ciągle z nią przewraca :D

ocenił(a) film na 3
Rinzler

Dałbym rade bo jesteś zwykłą pałą zrodząną od lesby która jest na tej samej kulturze co ty


Haha jeśli myślisz że na budowie monter izolacji używa mięśni to jesteś w błędzie ku rwo zjeb ana bo w takiej pracy też trzeba myśleć. Ale co taka pała nienauczona życia może wiedzieć o tym. Jesteś upośledzony i zniszczę cię

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Nie dałbyś rady bo masz dwie lewe ręce i ciągle ssiesz cycusia mamusi w dzielnicy czerwonych latarni we Frankfurcie, kiedy
to oboje dajecie na jednej z witryn pewnego sklepu swój tani erotyczny pokaz dla bezdomnych :)

W takim razie jako monter izolacji zrób mi przyjemność i sobie zamontuj izolacje w du***, bo coś ci stamtąd cieknie. Nie no ty i myślenie ? Hahahahahaha. Przecież tobie myślenie sprawia ból

Tak zniszczysz mnie ? Chyba w swojej chorej wyobraźni fantasto

ocenił(a) film na 3
Rinzler

Nic o mnie (ku r wo jeb a na) nie wiesz ale jak chcesz sie tak bawić to namierzę twoje nędzne IP i zniszczę cię i (z a p i e r d o l e)

Tobie by się przydało wsadzić w dupę może przestałbyś podskakiwać śmie. ciu

(C h u j tobie w pysk)

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Ty nawet nie wiesz co to jest IP, ty nawet nie wiesz co to jest
IQ hakerku a jedyne co możesz namierzyć to własną głupotę

Od wsadzania tam czegokolwiek mistrzem jesteś ty. Ponoć
uwielbiasz zabawę ze świeczka, kiedy to wiesz po Niemiecku
męczysz kask :)

Naucz się poprawnie pisać na klawiaturze analfabeto wtórny !

ocenił(a) film na 3
Rinzler

To sie przekonasz k u r w o jak cie zniszczę i znajdę

Skoro wiesz na czym polegają takie zabawy to sam się tak bawisz śmieciu

W dupie mam co mówisz

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Tak znajdziesz mnie i weźmiesz do buzi bo lubisz to :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Kieruje te słowa do ciebie skywalker6409 platfusie.
Witamy bardzo w 2020 roku koszkodanie :) Hahaha

ocenił(a) film na 3
Rinzler

Zamknij ryj i dupę!

ocenił(a) film na 2
skywalker6409

Zmuś mnie małpiszonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones