PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 928
ocen
5,9 10 1 86928
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

czułem wychodząc z sali poza wielkim rozczarowaniem. Gościa który to zrobił za jaja powinni powiesić, albo skrócić o głowę, już wiele osób miało gorszą karę. Za spieprzenie końca sagi na którą czekało miliony osób... no kara powinna być surowa. Tyle by się wyżyć, czy warto pisać o reszcie, chyba nie bo za dużo by tu pisać to było totalne gó..o. Ja czekałem cały film na to kiedy się rozpoczną te "prawdziwe GW", bo to co widziałem do tej pory to tylko marny wstęp, który może musiał być i tak to trwało to tego najgorszego momentu bolywoodzkiego pocałunku w który nie mogłem uwierzyć. paniecznie sprawdzam, że jeszcze 20 min filmu coś się wydarzy i jest 10 min radosna chwila triumfu, równie słaba i sztuczna jak cała reszta filmu. Naprawdę za jaja gościa powiesić to najmniejsza kara i dożywotni zakaz kręcenia czegokolwiek. Może to była taka wersja dla ówczesnej gawiedzi, bez historii, bez wyrazu, bez sensu, taki film w kinie do obejrzenia ot co. Tak pomyślałem przez chwilę, może da się jej nie zaliczyć w poczet sagi. Taki postulat wysnuję, kto za ?

ocenił(a) film na 3
Martinho33

Ja, ja jestem za.
Dostaliśmy po raz kolejny ugrzeczniony syf od Disneya. Prawdziwi fani już nie oglądają tych żałosnych reklam i lokowania produktów zwanych kolejnymi częściami sagi, bo już wcześniej dostali w pysk po wypuszczeniu pierwszego filmu od Dysneya.
Bojkotować, nie oglądać.

ocenił(a) film na 1
SedarPL

Tak jest: Bo samo tworzenie filmu, nawet beznadziejnego, to żadne zło. Ale wpychanie go łychami na siłę do gardeł fanów przez niezliczone trailery, zajawki, reklamy w TV, zabawki w sklepach to już coś nieodpowiedniego. A jeśli ta papka, którą wpychamy tą łychą jest na poziomie takim, a nie innym to już jest bardzo, bardzo źle.

ocenił(a) film na 3
Cesarz_OLX

Dokładnie tak..!

ocenił(a) film na 2
Cesarz_OLX

Dodam że najgorsza jest manipulacja widzem. Wciskanie mu do głowy że to zakończenie sagi Skywalkerów, co
jest nieprawdą. Natomiast tak, ten film, ta cała trylogia też też napędzanie rynku zabawek. Wystarczy spojrzeć
już nie na Porgi, co na w najnowszym filmie na tego robocika wyglądającego na odkurzać który to ma w sobie
ważne plany dla fabuły filmu. Serio czy wprowadzanie nowego BB-8, bo oryginał się szybko znudził miało sens ?
Przechowalnią planów mógł być zwykły dysk z danymi, jakiś hologram, jakiś czip. Cokolwiek a nie nowa postać
bo bo nowy film i nowe zabawki a więc nowy zysk. Niestety nowa trylogia jedzie na bardzie niskich instynktach

ocenił(a) film na 2
Martinho33

''Gościa który to zrobił za jaja powinni powiesić, albo skrócić o głowę, już wiele osób miało gorszą karę. Za spieprzenie końca sagi
na którą czekało miliony osób... no kara powinna być surowa.'' - mówiłem do lasu, do lasu i nie zważać na nic. To patrzyli na mnie
jak na wariata :) A tak poważnie to, najlepszą karą dla reżysera, scenarzysty, producentów, dla Disneya będzie kara finansowa czyli
po kieszeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones