PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 928
ocen
5,9 10 1 86928
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

nie wiem jak to jest, że tworząc nowy film z serii nikogo nie obowiazuja poprzednie motywy i reguly tamtejszego swiata. Kazdy robi sobie film ze swoja wizja i w dupie ma to co miliony fanow ma juz wpojone przez poprzednie filmy, gry, ksiazki i komiksy. Stopien debilizmu jest wrecz porazajacy:
1. ucieczka skokami w nadprzestrzen i wychodzenie z niej na czuja miedzy drzewami czy jakimis innymi przeskodzami....
2. kylo ren placzajacy bo zobaczyl tatusia.....
3. Leia jako rycerz Jedi co wogole sie kloci ze wczesniejszym kanonem....
4. general NP ktory jest wtyczką rebelii.....
5. panna Jedi ktora rozpoczela trening jako osoba dorosla (kiedy zawsze to musialo byc dziecko max 5 lat) i posiadajaca umiejetnosci lepsze niz mistrz Yoda po jakim czasie, roku ? dwóch ?
6. Palpatine siedzial w jakiejs norze nie wiadomo ile czasu i stwierdzil ze jak wnuczka go jednak nie zabije to on zabije ja i bedzie jednak rzadzil w swoim ciele.....
7. robot ktory sie boi bo go ktos bil.....
8. Murzyn ktory oprocz zenujacego humoru na poziomie kibla nie wniosl do filmu absolutnie nic....
9. wczesniej cala galaktyka miala w dupie ze NP morduje kogo chce a wystarczylo ich poprosic i wspomogli ich milionem statkow.....

itd, moznaby pisac godzine, takie to bylo slabe.....na plus jedynie muzyka i efekty.....najgorsze gwiezdne wojny ever......to tylko moja opinia, szanuje ze komus sie film podobal.....

ocenił(a) film na 2
tribal216

zapomiałem że panna Jedi umiala poczuc metalową włócznie na innym statku co dla Mistrza Skywalkera bylo rzecza niemozliwą....

ocenił(a) film na 2
tribal216

Nie oglądałem i nie zamierzam.
Jako osoba która widziała powiedz czy to jest gorsze i głupsze od poprzedniej części, bo osobiście ciężko mi uwierzyć że istnieje możliwość aby stworzyć coś bardziej beznadziejnego.

APA

Jest. Jeśli orientujesz się w uniwersum SW i nie lubisz jak ktoś na siłę zmienia kanon po to, żeby wcisnąć głupawy fan serwis to niestety, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
olka0207

Mam ma za małą moc obliczeniową by wyobrazić sobie coś gorszego od 8, ale wierzę na słowo

ocenił(a) film na 1
APA

Jest dużo glupsze, poprzednie części są w porównaniu z tym wybitne.

ocenił(a) film na 2
kelas_aina

Są odrobinkę lepsze, ale jako całość, jako trylogie... szkoda słów

ocenił(a) film na 2
kelas_aina

Ok rozumiem ale OJ nigdy nie zostanie z mojej strony określony jako wybitny, nie ważne jaki inny potwór by powstał do porównania.

ocenił(a) film na 2
APA

Wybitny to zdecydowanie słowo które tutaj nie pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones