PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
2007
7,3 149 tys. ocen
7,3 10 1 148510
6,9 42 krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

Świetne

ocenił(a) film na 8

Fajna historia , dobra sceneria (momentami nawet tak z "władcą pierścieni" mi się skojarzyło) I ten lekki humor , : ] bardzo dobrze utrzymany klimat fantazji trochę pokręcone ale pozostawia bardzo dobry smak :D czego chcieć więcej w wigilijną noc? De Niro w sukience heheheh ^^

Polecam każdemu 8+/10 z zawyżeniem do 9

ocenił(a) film na 8
SaoSin

Całkiem zgrabne fantasy. Książki nie czytałem - może dla kogoś kto czytał film jest słaby, lecz dla mnie - całkiem dobry. Nie dorównuje naturalnie "Władcy Pierścieni", ale ma swój urok i swój klimat. Nie powiela utartych schematów fantasy (rycerze, krasnoludy, elfy itd), lecz ma swój indywidualny charakter (spadające gwiazdy, latające statki, duchy, scenografia wzorowana bodajże na XVIII wieku itp.). Do tego kilka świetnych postaci, dobrze zagranych przez Michelle Pfeiffer i Roberta De Niro. De Niro tańczący w damskich ciuszkach jest bezbłędny :)

Ode mnie 8/10, przy zastrzeżeniu, że nie czytałem książki.

ocenił(a) film na 8
Njall

: ) w pełni się zgadzam

użytkownik usunięty
SaoSin

Bardzo przyjemny film, niezla bsada i dobrze zagrany. 9/10.

ocenił(a) film na 7

piekne efekty wizualne, specjalne, dobre zdjecia, swietne stroje!
Michelle Pfeiffer byla fantastyczna, z checa bym sie z nia zabawił
obra obsada aktorska
ale fabula i scenarjusz byly lekkie, mało wciagajacy film, kino xxi wieku tym sie charakteryzuje ze sa piekne zdjecia i efekty specjalne i nic wiecej!