juz od dawna nie widzialem tak wspanialego filmu. bylem na nim w kinie chyba z 10 razy. sciagalem 20 roznych wersji tego filmu i wreszcie sie doczekalem. az mi sie lezka zakrecila pod koniec filmu za kazdym razem kiedy go ogladnolem. nie wiem jak wy ale moim zdaniem fantastyczny film
Ja też uważam, że film jest świetny. Bardzo mi się podobał. Uważam, że powinno się kręcić więcej takich filmów. Do wszystkich dziewczyn: fajny wątek miłosny:P Pozdrawiam
milo ze sie ze mna zgadzasz. wprawdzie nie jestem dziewczyna ale musze przyznac CI racje ze watek milosny jest swietny ;)
A możecie mi polecić jakiś film podobny do tego ? Chętnie bym obejrzała coś ciekawego:)
podpisuję się obiema rękoma, nogami i czym tam można jeszcze, wspaniały to za mało... olśniewający, cudowny film, do tego dobra muzyka, taka jaką lubię :) w przeciągu ostatnich 24h oglądnąłem go 2 razy (2 seans zakończony godzinę temu) i wydaje się, że nie mam dość, chyba czeka mnie 3 seansik dziś :)