PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 075
ocen
6,7 10 1 78075
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Z filmami w uniwersum Star Wars zauważyłem pewną zależność, otóż im mniej jest w nich jedi, tym są one lepsze. Mam tylko nadzieję, że w tym filmie w ogóle nie uświadczymy mocy i rycerzy jedi.

ocenił(a) film na 9
N3ro

Darth Vader przydałby się. Chociaż taka rola, jak w "Łotrze 1". W końcu to czasy na kilka lat przed "Nową nadzieją". Mogliby gdzieś go tam wcisnąć.

ocenił(a) film na 7
elrond123

Nie wiem, czy by to wypaliło drugi raz. Jeśli już musiałby się pojawić, to w roli jeszcze mniejszej niż w RO, dosłownie na kilka sekund pokazany na mostku niszczyciela ścigającego Hana lub coś w tym rodzaju.

ocenił(a) film na 7
N3ro

Ja też, zwłaszcza, że w przeciwnym razie mielibyśmy sprzeczność z cytatem Hana z Nowej Nadziei o tym, że nigdy nie spotkał żadnych oznak Mocy. Nie zgodzę się jednak, że filmy z mniejszą ilością Jedi są lepsze. Zemstę Sithów uwielbiam między innymi ze względu na ich dużą obecność i chętnie zobaczyłbym film w dużym stopniu im poąwięcony.

ocenił(a) film na 1
Gazor090

Ja bym chętnie obejrzał historię sith i ich walkę o władzę na planecie Korriban!!! skąd pochodzą , przed zasadą dwóch sam początek sith!! pierwsze kontakty i konflikty między nimi a jedi i w Końcu wojnę !!! Brutalną pełną intrygi dla ludzi którzy za dzieciaka oglądali sw a teraz dorośli i mogą oglądać film kategorii R albo NC-17

ocenił(a) film na 7
Machu_filmweb

Na film kinowy z R bym niestety nie liczył, SW to jest i zawsze była seria dla młodych widzów, ale jest szansa na serial w mrocznych klimatach. Myślę, że nie potrzebowałby nawet wysokiej kategorii wiekowej, ostatnie sezony Clone Wars miały już odpowiednią dawkę mroku.

ocenił(a) film na 1
Gazor090

Masz rację pod koniec wojny klonów było ciekawie!!!! Moim zdaniem dlatego że kwintesencją sw jest moc !!!! przejście na jej ciemną stronę z całą tą otoczką mroku konfliktów wewnętrznych anakina, miało to coś !!! gdyby pokazać całą kulturę filozofię sith potężnych lordów walczących o władzę !!! Było by ciekawie albo z drugiej strony!! gdybym ja osobiście miał wpływ na star wars story wybrał bym historię joda,y bo jest postacią o wiele ciekawszą od nowego solo i nie było by kłótni o aktora !!!

ocenił(a) film na 10
Gazor090

Nie wdawaj sie w dyskusje z Machu filmweb to troll i dzieciak .W każdym z tematów wyraża swój płacz , na ten film którego nie ma zamiaru oglądać . I wbił sobie do głowy że aktor jest nieodpowiedni na solo i podejście twórców jest złe . Przejrzyj tematy i zobacz na płacz tego osobnika

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Gościu od Muminków głos zabrał pewnie śpisz przy zapalonym świetle bo boisz buki

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Zabłysnąć ci sie nie udało ani razu , a tym cytatem pokazujesz jak twoje iq to poziom dziecinady .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

To ty lubisz bajki a mówisz że jesteś dorosły

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Mówiąc prościej twój post to ; Z bajek wyrosnąć trzeba ?? Jeśli tak uważasz to twoja sprawa tylko i wyłącznie . Wiedz tylko że anime a bajka mają znaczące różnice , a jak ich nie dostrzegasz to nie mamy o czym gadać .

Tyle narobiłeś zamieszania na tym forum . I jeszcze chce ci sie pisać ?? I to z żalu o obsadę filmu o solo ?? Pogrążasz sie coraz bardziej


Wez ty lepiej nic nie pisz . Nikogo nie obchodzi twój żal na ten film o solo

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nawet Disney ma twój żal na ten film w głębokim poważaniu

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No tak bo ty mówiłeś że jesteś z nimi w kontakcie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty jednak masz coś z głową nie w porządku . Zgłoś sie na leczenie do psychiatry , umysł dziecka masz tylko i wyłącznie ty . Upierasz sie że możesz i wolno ci na tym forum wylewać żale o ten film .... . Jakbyś był normalny a tak nie jest dałbyś sobie tym spokój . Brakuje ci forda ? Oglądaj do woli epizody 4-6 gdzie według ciebie gra kluczową role . I czas dragon balla wcale nie minął .

ocenił(a) film na 8
Machu_filmweb

Jak lubisz ambitne kino, to co robisz na forum tego filmu? Weź się ogarnij i nie pisz tylu wykrzykników.

ocenił(a) film na 1
Ryloth

A co ci ! Przeszkadza sam się ogarnij !!!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

kiedy akurat Ryloth ci tu prawde napisał

Machu_filmweb

Ale właśnie twierdzisz że lubisz ambitne kino, a masz ocenione praktycznie same blockbustery - Człowieczku to ty się ogarnij sam sobie przeczysz :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Wątpię by to do niego dotarło . I tak pewnie jak sie zaloguje bedzie wylewał swój płacz na ten film o solo , wbił sobie do głowy że jak według niego aktor na główną role jest źle dobrany i pomysł na fabułe to tego filmu nie powinno być .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Lepsze to niż muminki

Machu_filmweb

Twój komentarz nie ma nic wspólnego o tym co mówiłem - Twoje zamiłowanie do ambitnego kina nijak ma się z rzeczywistością :)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Ty też pewnie masz kontakt z disney bo wpisujesz bajki

Machu_filmweb

Tak tak mam - Mam nadzieje że ci ulżyło :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

i co sądzisz o jego IQ inteligencji ? . Nie ogarnia nic obaj próbowaliśmy mu uświadomić ,że jest oderwany od rzeczywistości . Ale za nic nie chce sobie pomóc

Gokussb

On nie ma nawet procenta inteligencji :) - Nadal nie odpowiedział na na mój temat :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Zgadza sie . Jednak on wbił sobie do głowy że ja mając muminki ocenione na 10 , nie jestem dorosły .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Machu_filmweb

Za to twoje są na minusie .

ocenił(a) film na 10
buterfly

i jeszcze twierdzi że on pisze z sensem a ja nie .

ocenił(a) film na 10
buterfly

i jeszcze twierdzi że moje iq jest mniejsze niż zero . Uciążliwy typ z niego jest . Opanował forum o solo i myśli że ,może do woli wylewać żale i te swoje głupoty . My przeciwieństwie do niego logicznie myślimy on za to jest na poziomie dziecka przedszkolnego .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Wysłałem maile do adminów o zablokowanie mu konta .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Machu_filmweb

Nawet nie potrafisz czytać - Skoro nazwałeś mnie motylkiem :) .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Sorry motyl teraz czujesz się dorosly

Machu_filmweb

Oj biedaczyno wróć i jeszcze raz przeczytaj mój nick :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
buterfly

nawet on nie pamięta lat 90 a wbił sobie do głowy że to bajka .

Po jego wypowiedziach można określić że jego rocznik to 2000 rok

ocenił(a) film na 1
buterfly

Dotyczyło to poziomu goku każdy film będzie bardziej ambitny od jego Muminków

ocenił(a) film na 10
buterfly

i co sądzisz o jego podejściu ? Wbił sobie do głowy że mam ocenione w swym profilu muminki , na 10 to jest to nienormalne . Nawet pon lat 90 wogóle nie pamięta .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nie kłam pinokio

ocenił(a) film na 10
buterfly

I jeszcze ma czelność zarzucać że ja kłamie. Dziwie sie że jego konto jeszcze nie jest zablokowane . Najlepiej sobie z tym typem odpuść wszelką gadkę , jego ulubione zajęcie to urządzać prowokacje .

ocenił(a) film na 1
buterfly

A co mam oglądać w dzisiejszych czasa jak przez takich jak ty i goku amatorów Muminków ciężko o dobry film

Machu_filmweb

Ty tak na poważnie :) - A to dobre uśmiałem się - Biedak przez nas nie może oglądać ambitnych filmów :) .

Co do ''Muminków'' to wybacz ale nie widzę w tym nic złego, jeżeli oglądał je w dzieciństwie to chce zobaczy jak teraz je odbierze i oceni - Zwłaszcza jej nowsze wersje .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Brak słów może też wróci do przedszkola bo ma sentyment do nauczyciela

Machu_filmweb

Brak słów - to właśnie idealnie podsumowanie twoich komentarzy .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Może ty też chcesz sobie odświeżyć muminki.i.zobaczyć czy panna migotka taka fajna ja kiedyś

Machu_filmweb

Wyobraź sobie że w dzieciństwie oglądałem inne bajki i anime .

ocenił(a) film na 1
buterfly

I też sobie odświeżacz bajkowy świat jak goku

Machu_filmweb

A ty zacznij oglądać w końcu te ambitne producenckie, bo jak widać po ocenach masz z tym duży problem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones