PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520860}

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Hansel and Gretel: Witch Hunters
6,4 88 279
ocen
6,4 10 1 88279
5,1 8
ocen krytyków
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
powrót do forum filmu Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Rangę temu nienajlepszemu filmowi obniżają beznadziejne dialogi. Poza tym to miała byc baśń, a jest rozpierducha (strasznie brutalny film) - Takie od Zmierzchu do świtu na baśniowo. Moja ocena :5,57 Ps. Wydaje mi sie że zdjęcia kręcono w Czeskim Ardspachu Niedawno tam byłem i świeżo pamiętam te plenery.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Lukasz_Dawd

Gościu, zachowuj się, nie jesteś u siebie w oborze.

ocenił(a) film na 8
mordachamordasinski

No myślałem że u ciebie w lepiance dlatego tak

ocenił(a) film na 5
alpinos

Film efekciarski, ale durny do potęgi.

ocenił(a) film na 5
mordachamordasinski

A jakie byś chciał filmy w Hollywood?

mordachamordasinski

Dramat sobie ogladnij wtedy będziesz miał coś dla siebie . Dla mnie film super czarownice dobrze zrobili charakteryzacja oraz efekty super

alpinos

A jak niby miało być ?

ocenił(a) film na 6
alpinos

Całkiem przyjemny film, niezła alternatywa lub rozszerzenie dziecięcych bajek w wersji dla nieco bardziej dorosłych… dzieci ;)
Bardzo podobny wykonaniem i konwencją do opowieści o braciach Grimm, dosyć podobny do Śnieżki 'dla młodzieży', nieco podobny do Van Helsinga – jak ktoś już go gdzieś tu wspominał. Miło się ogląda tylko koniecznie potrzeba nieco przymrużyć oko lub nawet oczy, bo film jest bardziej żartem niż serio. To jednak nic nie przeszkadza i wyszło coś całkiem miłego do pogapienia się wieczorem w ciemnym pokoju, a ja choć widziałem go słonecznym popołudniem, to niewiele tracił przez to na odbiorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones