PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664897}
5,7 25 895
ocen
5,7 10 1 25895
5,4 20
ocen krytyków
Hardkor Disko
powrót do forum filmu Hardkor Disko

polski Refn?

ocenił(a) film na 8

nie rozumiem tak niskich ocen. film klimatyczny, sprawnie zrealizowany, świetny aktorsko, ze znakomicie dobraną ścieżką dźwiękową.. oby Skonieczny nie przejmował się krytyką tylko dostarczał dalsze produkcje na tym poziomie - nasze kino na tym wiele zyska. dla mnie to talent na miarę wspomnianego Refna

ocenił(a) film na 8
gooz

Bo jak oglądają to ludzie wychowani na amerykańskiej papce dla mózgu wchodzą na filmweba i plują się ze dno ,że nic nie zrozumieli i takie bla bla tak jest.

Margot_13

co za bzdura.. nie wszystko co inne bez muzyki jest ambitne. jest słaby, brak motywu, brak wyjasnień zwykłe morderstwo- bez cienia choćby aluzji czy domysłu. a nie wiem kto sie zachwycał grąaktorska , bo wodac ze film pod "żonę" zrobiony, nie kumam.

ocenił(a) film na 4
gooz

Może dlatego, że ten pseudoambitny film jest po prostu:
A) głupi
B) słaby
C) obie odpowiedzi są poprawne

ocenił(a) film na 8
Desert_Storm

Nie jest głupi, porostu go nie zrozumiałeś.

Mati_121

to jest odpowiedz młodego znawcy. a co tam było do zrozumieni.a opisz naprawde , bo ja tez ni w ząb nie skumałem tematu. zemsta? a za co. zemsta musi mieć motyw wyjaśnienie, bez tego jest morderstwem. A bohater "mszcząc się- "na rodzicach, sam jest bardziej rozwalony dmuchająć swoja siostrę.. maskara.. dłużyzny w filmie , nuda, nawet nie wykorzystama na przemyslenia, bo nie ma nad czym.

ocenił(a) film na 8
rafal_178

Po 9 miesiącach odkąd napisałem ten komentarz nie określam się mianem młodego znawcy. Zgadzam się z Tobą po części; Faktycznie, w debiucie fabularnym Skoniecznego treści jest relatywnie nie wiele, ale nie to jest w tym filmie najważniejsze. Tutaj liczy się jakość, estetyka, niuanse, nawiązania. Moja ocena tego filmu jest dosyć powierzchowna, ale jeśli kino to przede wszystkim emocje, to jaka mogła być inna. Nie odczułem dłużyzn i nudy, o której piszesz.

ocenił(a) film na 1
Mati_121

Piszesz, że ktoś nie zrozumiał tego filmu. Jesteś więc w stanie wytłumaczyć o co w nim chodziło? Bo jeszcze w żadnej dyskusji pod tym filmem nikt, kto się nim zachwycał, nie opisał o co biega, jaki motyw miał Marcin, itd.

ocenił(a) film na 2
gooz

Można nie lubić Refna, ale te porównanie to już za dużo xd

ocenił(a) film na 3
gooz

film to tez scenariusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones