PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 323 127
ocen
7,4 10 1 323127
6,7 30
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

Wersja reżyserska?

ocenił(a) film na 8

Czy istnieje wersja reżyserska "harrypotterów"? Bo ostatnio oglądałam tę część ściągniętą (a zazwyczaj oglądam z oryginalnego DVD) i wydaje mi się. że było kilka scen więcej. Czy mi się tylko wydawało? Jeśli są obie wersje to, prosze, napiszcie jakie sceny są dodane, a jeśli nie, to przepraszam, że głowę zawracam. Pozz :)

ocenił(a) film na 7
lillith96

Są sceny usunięte. Można je znaleźć na youtube. Nie wiem jednak czy znajdują się one na jakimś wydaniu DVD.

Anthrax91

są na dvd, na płytce drugiej ;)

ocenił(a) film na 9
Gangelus

Do Komnaty na płycie z dodatkami jest usunięte ok 16 minut.Do tego jest jeszcze więcej scen usuniętych przez reżysera przy początkowym montowaniu filmu : ) Takowe wersje mają wyjść tylko nie wiadomo kiedy...

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

Wersja reżyserska Komnaty jest dostępna na necie w oryginalnym, angielskim języku z polskimi napisami. Bez problemu do znalezienia w google jednak mam problemy ze znalezieniem pozostałych filmów. Mógłby ktoś podrzucić pewne miejsca gdzie są wersje reżyserskie Kamienia itp? Najlepiej po angielsku z napisami. Wiem, torrenty jednak tam nie ma poglądu czy to rzeczywiście to a jakiegoś byle czego ściągać nie chce. Nie pisać że mam kupić :)

ocenił(a) film na 9
Marcin21jw

Ale ty mówisz o wersji komnaty ze scenami które były na płycie z dodatkami?

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

Wersja trwająca 2 godziny 54 minuty jak się nie mylę.

ocenił(a) film na 9
Marcin21jw

No więc muszę cię zasmucić.Czas trwania jaki podałeś to jest z tymi scenami które są na płycie z dodatkami.Tak jest łączenie z 17 minut tych scen usuniętych.Mi chodzi o wersje gdzie kamień trwał ok 4 godzin.Czara ognia ponoć tez tyle trwała i zawierała takie sceny jak spotkanie z Syriuszem w jaskini.http://www.youtube.com/watch?v=v4IyEw1LWoo i http://www.youtube.com/watch?v=YDir4QFhjpI.Scen z tych filmików nie ma na żadnych płytach z dodatków...

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

Masz jakieś źródła gdzie pisze że Kamień trwa 4 godziny? Tyle to trwał WP: Powrót Króla a film jakby nie patrząc dla dzieci, nie wierze :)

ocenił(a) film na 9
Marcin21jw

Chętnie bym podał linka,tylko nie pamiętam skąd to było :( Kamień trwał ok 4h.Dlatego go tak okroili żeby w kinie dzieci wysiedziały :D Wiadomo,że dziecku ciężko by było tyle czasu w kinie wysiedzieć...

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

No właśnie, pierwsze słyszę o tym że trwać miałoby 4h. Że były wycięte dodatkowe scenki na YT to wiem, teraz znalazłem po angielsku Komnatę z wmontowanymi tymi scenkami, chciałbym się dowiedzieć czy gdzieś jest reszta a ten mi z czterema godzinami wyjeżdża :)

ocenił(a) film na 9
Marcin21jw

Te z wmontowanymi scenkami to wzięte są z płyt z dodatkami,i są na torrentach.Wersje o których ja mówię są ze scenami które nigdy nie zostały wpuszczone do sieci.Jedynie możemy pooglądać je na zdjęciach.Zobacz galerię z każdej części w tym z pierwszej.Są tam fotki ze scen których nie ma na płycie z dodatkami :)

ocenił(a) film na 9
kacperowski20

Szukałem trochę na necie i nigdzie o 4-godzinnym (240 minut) Kamieniu śladu nie ma :)

Marcin21jw

szkoda,że nie wypuścili jak dotąd wszystkich części Harrego wersji reżyserskich ;( Widać maja w dupie fanów ;(

Shurtugal_Eragon

I oczywiście po polsku z lektorem ;) jak Władcę Pierścieni ;) Może w końcu się ulitują ;)

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

A jakie wypuszczono? Bo dopiero niedawno zacząłem szukać takowych wersji.

Kioan0003

tak jak wcześniej piszą ludzie, jest z napisami wersja z wmontowanymi scenami, które wycieli - na youtubie je masz, czyli wydłużają one dana część w granicach 10-15 min, ale nie ma wersji takiego filmu z dubbingiem/lektorem, wiec dla mnie lipa,. bo nie lubię oglądać z napisami ;(

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

przecież z napisami to najlepsza opcja...m

mnie napisy rozpraszają,a a ze często oglądam filmy po ciężkim dniu pracy, to sam rozumiesz,ze nie lubię z napisami...;)

ocenił(a) film na 7
Marcin21jw

To prawda z tymi czterema godzinami dowiadujemy się tego z trzypłytowej edycji Zakonu Feniksa (płyta 3, tworzenia świata HP), początkowo zreszta zastanawiano się nad podzieleniem filmu na dwie części, już na samym początku, miałby się kończyć na meczu Quiditcha, ja sobie tego nie wyobrażam osobiście.
A co do niewydanych scen usuniętych to to niesamowite jak wiele takich scen można znaleźć w internecie (a raczej szczątkowe o nich informacje, polecam poszukać listy takich scen) z nich wszystkich łącznie pewnie spokojnie można zrobić 4 godzinny film ;-). Polecam się wgłębić w temat. A wersja reżyserska, z tymi scenami nie wydanymi na dvd pewnie nigdy nie powstanie, choć według mnie bardzo by się to WB opłacało. Może na jakąś rocznicę filmów, czy Pottera ogólnie?

użytkownik usunięty
Marcin21jw

Z Czary Ognia jest taka na the pirate bay to samo Zakon feniksa i książę półkrwi

użytkownik usunięty
kacperowski20

mogliby do fantastycznych bestii zrobić wreszcie takie wydania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones