PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32302}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,4 323 121
ocen
7,4 10 1 323121
6,7 30
ocen krytyków
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic

odruchy niekontrolowane

użytkownik usunięty

16:00-sala kinowa jest już prawie pełna,za 15 minut zacznie się tak długo oczekiwany film.Przychodzą całe rodziny,niosąc ze sobą kubły popcornu,orzeszków ziemnych,napojów.Czułam się prawie jak w pożądnym kinie(gdyby nie niewygodne fotele).Jeszcze kilka minut i seans się rozpocznie.16:19-puszczono reklamy,choinka stojące tuż przy ekranie nadal się świeci,po chwili gaśnie i możemy rozkoszować się otaczającą nas ciemnością.
Już pierwsze sceny rozbudzają nasze emocje,chcemy aby Harry'emu udało się opuścić dom Dursley'ów.Doskonale wiem,że mu się uda,ponieważ czytałam książkę ale nie wszyscy mieli tę przyjemność.Każda zmiana muzyki,dżwięku czy choćby tonu pobudza naszą wyobraźnię.Siedząca obok mnie około 11 letnia dziewczynka reaguję wyjątkowo głośno,przeżywa każdą scenę,niekiedy wypowiadając całe zdania razem z bohaterami.Rozśmiesza mnie i zarazem wzrusza-świat magii bardzo na nią wpłyną.
Ponieważ przypominałam sobie książkę dzień wcześniej,niestety byłam bardziej spostrzegawcza.Niektóre elementy zostały zmienione,inne zupełnie pominięte jak np.przyjęcie u Sir Nicholas'a.
Te drobiazgi nie wpłynęły na zachowania dzieci,były zachwycone i to one powinny oceniać ten film a nie ich rodzice czy zainteresowana młodzież.Niech do dzieci należy decyzja czy film jest hitem czy nie.Mnie się podobał i to tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones