PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 844
oceny
7,7 10 1 416844
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Bzdury w obsadzie

użytkownik usunięty

Co za kretyn wspoltworzy strone do trzeciej czesci Pottera? Nie dosc ze obsada jest podana w sposob dosc kontrowersyjny (klocilbym sie czy Snape naprawde jest najwazniejszy w tym filmie), to niekatulany (Pan Harris nie zagra Dumbledora, bo mu sie zmarlo), a co do rezysera to Mr. Columbus jeszcze nie udzielil zdecydowanie negatywnej odpowiedzi, wiec nie wiadomo kto stanie jako rezyser. Troche kompetencji!!!

użytkownik usunięty

nie ładnie
Nic nie mów ................................................................................ ................................................................................ ...........................................

Sprostowanie
Kiedy dodawałem ten film nie wiedziałem, że odtwórca roli Dumbledora umrze. O to nie możesz mnie oskarżać, nie jestem jasnowidzem. Zresztą poprosiłem redakcję, żeby usunięto tego aktora z obsady, ale jak na razie zero odzewu. Co do reżysera - sławny amerykański portal filmowy IMDb podał nazwisko Alfonso Cuaróna, a na tej stronie znajdziesz informacje z pewnej ręki. Wiedz również o tym, że zanim redakcja doda jakiś film, najpierw sprawdza jego zgodność z tejże stroną. Nie zarzucaj mi więc niekompetencji i ostrożnie ze słowami. Nie powinneś od razu obrażać osób, których nie znasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones