PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 170
ocen
7,7 10 1 417170
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 6

Jest to najgorsza część. Nie podoba mi się też, że pominęli zdobycie pucharu Quidditcha przez Gryfonów. :(

użytkownik usunięty
patryszia_fw

z Qwidditchem i tak już pomineli w Zakonie Feniksa dużo. Jak dla mnie jedna z najlepszych

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kamilxxx09

ty się lepiej pogódz z porażką Hobbita, bo nowe Star Wars pokażą co to magia kina

Hahaha

użytkownik usunięty
kamilxxx09

wiedziałem że to napiszesz, ale brak argumentów to u ciebie norma 100%

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie rozumiem was ludzie :D Uprawiacie wojenki jak fani Marvela i DC czy Star Wars i Star Trek. Nigdy do mnie to nie docierało. Ja lubie zarówno HP, Hobbita, WP czy SW.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Ja uprawiam wojenki??? dlaczego tak twierdzisz skoro nawet nie wiesz jak sytuacja wygląda z xxx09


http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/to+byl+amerykanski+czy+wenezuelski+film,2663609

ja też traktuję oba filmy zarówno z HP jak i Lotr oraz Hobbita na równi, z Tolkienem łączy mnie pewien nałóg który trudno wyjaśnić, natomiast z Potterem sentyment z dzieciństwa.


Po prostu xxx09 nie umie się pogodzić z faktem że Hobbit w porównaniu z Lotr jest słaby, ma dużo wad... wszyscy nawet fani, to zaakceptowali natomiast xxx09 jeszcze nie, a to jeszcze nie koniec ponieważ EE przed nami, już widzę jego teksty arcydzieło na miarę Lotr

patryszia_fw

Jak dla mnie najgorszy jest Ksiaze Półkrwi.

użytkownik usunięty
patryszia_fw

najgorszy to książę półkrwi

użytkownik usunięty
patryszia_fw

Mnie zawsze rozwala jak Syriusz Black we wrzeszczącej chacie chce go zabić, HP zresztą też, a po rozwinięciu tej akcji, po wpadnięciu Severusa itp. już są do siebie dobrze nastawieni.... to mnie tak rozwala....

użytkownik usunięty

tu się zgodzę :)

użytkownik usunięty

Dziwne, nie?

użytkownik usunięty

nom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones