PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 844
oceny
7,7 10 1 416844
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Co tu będę dużo mówił:nędzny.Rozczarował mnie.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

no jak się nie ma argumentów to faktycznie nie ma co mówić..

kurde... Oglądając ten film okropnie się wręcz wynudziłem, wiele scen mnie rozczarowało ,kiepska gra aktorów.A tak w ogóle to wytłumacz mi co w tym filmie było ciekawego/

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

jakie sceny konkretnie cię rozczarowały??? na pewno nic w te części nie rozczarowuje jak w kolejnych częściach.

Kiepska gra aktorów??? kogo konkretnie ??? wymień mi!

W tej części aktorstwo się polepszyło, jest dużo lepsze niż w pierwszej części.

co było ciekawego? fabuła choćby... dużo lepsza niż w pierwszej części. Ciekawsza, mroczniejsza Alfonso Cuaron wyciągnął z tego filmu wszystko co najlepsze.

Oldmana!!! O boże , co to była za rola.Najpierw był zły , bo był zły, a potem nagle stał się dobry.Brutalny morderca w wersji MTV. I to tyle jeśli chodzi o aktorstwo.Reszty mi się nie chce pisać.Zobacz w komentarzu na moim profilu.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

serio ??? za to że najpierw był zły a potem dobry skreślasz jego aktorstwo haha... a czytałeś książki??? głupota akurat z twojej strony. Bo on musiał być dobry bo w książce też jest nic dziwnego... no tak nie chce ci się pisać bo ci brakuje argumentów...

Nie umiesz słuchać ze zrozumieniem.Gdyby był najpierw dobry , A potem zły i byloby to dobrze zarysowane nie miałbym nic przeciwko , ale tutaj było... nędznie.A propos książki to jej nie czytałem.Poza tym oglądam film ,czyli pełnoprawne dzieło filmowe , które powinienem oglądać bez znajomości książkowego oryginalu.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

akurat Harry Pottera powinno się najpierw przeczytać książki potem obejrzeć filmy. Bo książki są lepsze.

Tsaa miał być najpierw dobry a potem zły... wtedy większość by się czepiała profanacji książek Rowling... skoro nie czytałeś to się nie czepiaj...

czepiasz się ja byś była córką/synem pani j.k.Rowling.A to,że książki są lepsze niż ich filmowe adaptacje to chyba nawet 6-cio latek wie.Dlaczego mam się nie czepiać?Bo nie czytałem tych książek...Taaa,jasne...

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

Tak, czepiasz się coś co jest wierne książce a to po prostu głupota... to może skrytykuj też władcę pierścieni bo tam przecież dobro wygrywa a zło przegrywa...

cholera, ie o to mi chodzi... właściwie to ''władca...'' jest lepszy od ''Potterów'' bo każdy trzyma się spójnej stylistyki ,a nie jak ''Pottery'' ,gdzie każdą część zrobił inny reżyser o dorobku równym zero (oprócz Cuarona, ale to inna zupełnie liga). P.Jackson jest od każdego lepszym reżyserem.A drogi kolego skoro ''Pottery'' są takie zajebiste to dlaczego nie dostały żadnego Oscara?

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

bo akademia nie lubi blockbusterów to po pierwsze

po drugie od kiedy oscary są wyznacznikiem jakości???

po trzecie ok masz racje Pottery to średnie filmy nie przeczę że Lotr jest lepszy.

Pierwsze trzy części Pottera są bardzo dobre, od czary ognia do książę półkrwi te filmy są przeciętne.

Insygnie Śmierci jedynie są dobre.

Peter Jackson jest lepszym reżyserem od każdego??? haha śmieszny żart, normalnie żart roku po tym co zrobił z Hobbitem... i chyba nie widziałeś Star Wars starą trylogię skoro twierdzisz że PJ Jest lepszym reżyserem od każdego...

nie mówiłem o ''Hobbitach'' tylko o ''Lotrach'' .A poza tym BULSHIT ! nie mówiłem ,że jest najlepszym reżyserem w historii, tylko ze jest LEPSZY OD KAŻDEGO REŻYSERA ,KTÓRY TWORZYŁ FILMY Z SERII ''HARRY POTTER''.TYLE

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

tak tak, na pewno nie jest lepszy od Chrisa Columbusa, ani Cuarona :P

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

poza tym Potter też ma ważne nagrody bafta przynajmniej te nagrody są przyznawane uczciwie...

Bo Oscary to łapówkowe nagrody... Kto to niby jest ten Chris Columbus? Jakiś wyrobnik jakich wiele.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

no w tym się zgadzamy :)

no to po prostu bardzo dobry reżyser na pewno lepszy od Jacksona

eee tam.Dobra.Pierwszy ''Harry'' - mi się podobał
drugi ''Harry'' - mi się podobał
trzeci ''Harry'' - średnio mi się podobał

Andrzejek2001

aha, nie chcę cię wcale obrażać ,tylko staram się przedstawić swoje zdanie.Poza tym i tak masz gust dużo lepszy niż 70% ''użytkowników'' Filmwebu :)

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

jaaasne :D

Co jasne...

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

jeśli mogę ci doradzić to po prostu polecam książki Harry Pottera są na prawde świetne ;)

eee po tym jak obejrzałem trzy filmy kinowe ,jakoś książki pewnie nie zachwycą...Chociaż może...

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

spróbuj :) nie pożałujesz

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

wiesz ogólnie fanem Pottera jestem od 8 roku życia, z serią łączy mnie mega wielki sentyment filmy uważam za średnio udane choć jako całość uważam za dobre fantasy

filmy oceniam tak

1 miejsce Harry Potter i Komnata Tajemnic 10/10
2 miejsce Harry Potter Insygnia Śmierci część 1; 10/10
3 miejsce Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2; 10/10
4 miejsce Harry Potter i Więzień Azkabanu 10/10
5 miejsce Harry Potter i Kamień Filozoficzny 8/10
6 miejsce Harry Potter i Zakon Feniksa 6/10
7 miejsce Harry Potter i Czara ognia 6/10
8 miejsce Harry Potter i Książę Półkrwi 3/10

jak sam widzisz do serii podchodzę i krytycznie mimo że jestem wielkim fanem Harry'ego Pottera

Racja :)
Ja tak:
1 miejsce ''Harry Potter i Kamień Filozoficzny'' 7/10
2 miejsce ''Harry Potter i Komnata Tajemnic'' 6/10
3 miejsce ''Harry Potter i Więzień Azkabanu'' 5/10

czyli sama widzisz, że nie jestem antyfanem dającym 1/10 bo to ''Hory Portier''
Reszty filmów nie widziałem, ale no cóż... TVN będzie emitował do końca wakacji kolejne części.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek2001

Czepie się i powiem, że to nie aktorstwo, a scenariusz. ;p

Kandara

też scenariusz.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek2001

Głównie, aktor gra, co mu każą. Owszem, ma wpływ na rolę, ale raczej nie na to, czy dana postać ma przemiany, czy nie... BTW. Syriusz nigdy nie był tak naprawdę zły :P

Kandara

Ja tam książki nie czytałem, więc tylko się domyślałem...

ocenił(a) film na 7
Andrzejek2001

A czy ja mówiłam coś o książce?

ocenił(a) film na 7
Kandara

Przecież w filmie wyraźnie powiedziano, że został wrobiony i przesiedział dwanaście lat za zbrodnię, której nie popełnił. :)

użytkownik usunięty
Kandara

haha... Scenariusz jest najlepszy z całej serii a brak argumentów u ciebie aż razi

ocenił(a) film na 7

Najlepszy scenariusz miały Insygnia.

użytkownik usunięty
Kandara

haha uśmiałem się... Najlepszy scenariusz koleżanko mają pierwsze trzy części... Ty chyba nie wiesz do kogo mówisz to.... Do fana książek.

ocenił(a) film na 7

Wiem na którym filmie bawiłam się najlepiej. Insygnia wygrywają na każdym polu.

użytkownik usunięty
Kandara

to że ty się bawiłaś nie jest to żadnym potwierdzeniem...

ocenił(a) film na 7

To, że napiszesz coś takiego, tym bardziej.

użytkownik usunięty
Kandara

no nie bardzo, bo ja mam argumenty ty nie.

ocenił(a) film na 7

To żart, czy troll? Bo ja u ciebie argumentów nie widzę.

użytkownik usunięty
Kandara

haha niezły żart kochana... no tak z ciebie taka fanka Harry'ego Pottera jak mało kto. Czepiasz się najlepszych trzech części. Które są najbardziej wiernie odwzorowane.

Chyba nie powiesz mi że Harry Potter i Komnata Tajemnic ma słaby scenariusz?

Dzięki za skasowane komentarze na twoim blogu :) To dobrze pokazuję jakim użytkownikiem jesteś.Spadkobierca Maniakowego fana?

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

idź oceniaj transformersy bez fabuły na 8 i szkołę gimbo.

i kto tutaj jest gimbem?

PS.Ależ się przypier**liłeś do tej ''Szkoły''.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

tak przyczepiłem się bo oceniasz takie gówna jak transy i szkoły na 8 a w Potterze czepiasz się fabuły żałosne. I ty znasz się na kinie? Haha śmieszne.

a ty to się rzecz jasna znasz.Ale szkoda, że twoje wszystkie ''10'' są dla blockbasterów...

Zatkało, co nie?

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

a co mnie miało zatkać ??? Wystawiłem dziewięć 10! Wyjątkowych dla mnie filmom. Ale przynajmniej nie oceniam takich gówienek jak transformersy szkoły nie uważam że Hobbit przebił tak kultową i wspaniałą trylogię jak Władca Pierścieni. I kogo zatkało?

Widzę, że z interpunkcją u ciebie nie tęgo.A tak właściwie KAŻDY ma swój gust.I już nie wspomnę faktu, że kim jesteś aby go oceniać.''Gówienek''? WTF? ''Transformers'' (1,2,3 bez 4-wórki) to znakomite superprodukcje.''Hobbit'' to świetne fantasy, ''Szkoła''....no cóż, nie muszę się tobie tłumaczyć.

PS.''Harry Potter'' jest dla mnie 'gówienkiem'. Jeżeli nie umiesz uszanować czyjegoś gustu, i potrafisz tylko obrażać, to 'pozdro' dla ciebie.

PS.2. Masz zły gust.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

pisze na telefonie misiu i mam gdzieś interpunkcje. Kolego żadne transy to znakomite kino. Hobbit co najwyżej dobry. Masz rację co do szkoły bo chodzisz do gimbazy.

Umiem jeśli ktoś jest obiektywny. A nie gówna ocenia wyżej co jest bdb.

Do gimbazy? WTF? I co mnie obchodzi, że piszesz na telefonie.Kiepskie wytłumaczenie.A jeżeli już mówisz Mi, że chodzę do 'gimbazy', to wiec, że jestem... po 30-tce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones