PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 170
ocen
7,7 10 1 417170
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Ale to jest moja ulubiona część :)

Beezus688

Każdy zachwyca się akurat tą częścią, a mi się ona właśnie najmniej spodobała, nie wiem czemu.

Calantia

A która ci sie najbardziej podobała?

Beezus688

Zdecydowanie "Czara ognia" oraz "Komnata tajemnic".

Calantia

Też są fajne :)

ocenił(a) film na 7
Beezus688

To chyba też moja ulubiona część, a przynajmniej czuję do niej wyjątkowy sentyment. Właśnie "Więźnia Azkabanu" przeczytałam poza kolejnością jaką pierwszą książkę z serii (tylko ta była akurat dostepna w szkolnej bibliotece ;). A film też mnie bardzo nie zawiódł, pamiętam jak się ekscytowałam zwiastunem zanim film wyszedł.

Beezus688

Moja tez. Ale ksiązka lepsza akurat tej czesci.

Beezus688

Zdecydowanie jest najlepsza. Ta i Zakon Feniksa :D

ocenił(a) film na 8
Beezus688

Również moja ulubiona część, zarówno książka jak i jej ekranizacja. Więzień Azkabanu ma swój specyficzny klimat. Mnie podobało się, że było mrocznie, tajemniczo, ale też o sam fakt, że działo się coś nieco innego od klasycznego Harry kontra Voldemort. Najmniej lubię Czarę ognia, a film który z niej zrobili to już wcale mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 10
Beezus688

Moja również:) Musi się znaleść w ,,Top 500" :)

ocenił(a) film na 10
Beezus688

Też to jest moja ulubiona część ale nie jestem do tego pewny bo dla mnie prawie wszystkie część są ulubione uprócz Czary Ognia i Zakonu Feniksa. Za dużo tam jest pominiętych ważnych scen.

ocenił(a) film na 10
Beezus688

To też moja ulubiona część. Myślę dlatego, że jest to taki troche spin-off od wiecznego zagrożenia ze strony Voldemorta.
W każdej części jego "fatum" wisi nad głłwnym bohaterem, a tu jest bardziej sielankowo. Niby jest Syriusz Black i dementorzy, ale to nie to samo, bo wiadomo, że i Syriusza jeśli okazałby się tym złym i dementorów może pokonać po prostu jakiś silny czarodziej, chociażby Dumbledore, a nie tylko Potter. Ogólnie pokazali dużo "z życia" ucznia Hogwartu i ich codzienne problemy, może dlatego niektórym Więzień z Azkabanu przypadł do gustu.

HyHYyHY

Kurde cały czas się zastanawiałęm dlaczego właśnie 'Więzień Azkabanu' przypadł mi najbardziej do gustu i nie mogłem tego ująć w słowach. Twój krótki opis trafia w samo sedno. Nic dodać nic ująć :)

Beezus688

mi tez sie najbardziej podobała :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones