PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 178
ocen
7,7 10 1 417178
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Mam ponad 20 lat, jestem zdrowy na umyśle, w rodzinie też raczej wszyscy zdrowi i stąd moje pytanie. Mogę to obejrzeć? Czy to tylko dla piksiarzy i małolatów? Nie będzie nudne? O czym to? Mordują i kradną, czy chodzą do szkoły z wielkimi tornistrami przez pół filmu i wymieniają się karteczkami z Królem lwem?

ocenił(a) film na 10
mongoloid

haha, nie nie ;p zapewniam Cię, że spokojnie możesz to obejrzeć ;d Osobiśćie latam jak oszalała po kinach kiedy tylko wchodzi nowy Harry. na pewno nie będziesz się nudził.
Z drugiej jednak strony częśći 1-4 są bardziej na rozluźnienie w pochmurny niedzielny dzień, jednak 5-7 zdecydowanie nie są dla dzieci w wieku 7 lat, dużo emocji, ciągła akcja i wieeeele efektów specjalnych no i trzeba trochę pomyśleć żeby się połapać.

cristiano_ronaldo

OGLĄDAJ ZA WSZELKĄ CENĘ
powiem tylko jedno im dalsza część czym bardziej mroczniejsza...........

ocenił(a) film na 9
mongoloid

masz 20 lat i nie wiesz o czym jest harry potter ? na pewno wszystko ok?

luna15

Mam 27 lat. Nie wiem. Mam inne zainteresowania.

mongoloid

Oglądnąć zawsze możesz chociaż raz, a jak cię zaciekawi to będziesz oglądać kilka razy ja tak mam jak jakiś film mi się spodoba

mongoloid

Jak dla mnie jest to najlepsza ekranizacja powieści J.K.Rowling i z pewnością warto go obejrzeć. Warto zwrócić również uwagę na muzykę, która moim zdaniem jest genialna.

mongoloid

Akurat ten film może obejrzeć człowiek w każdym wieku, pierwsza część jest może trochę mroczna, ale już druga to niesamowita mroczna opowieść. Im dalsza część, tym bardziej mrocznie, tym więcej akcji i w ogóle coraz ciekawiej. Według mnie nie zastanawiaj się tylko obejrzy wszystkie części, myślę że nie pożałujesz. Bardzo polecam całą serię filmów.

ocenił(a) film na 9
mongoloid

Nie możesz obejrzeć, skoro chcesz zacząć od trzeciej części, lol. Polecam zapoznać się z chronologią książek, a potem zobaczyć. Ja mam 21 lat i właśnie kończę czytać ostatni tom, co w tym złego?

mongoloid

http://www.filesonic.com/file/964606634 - Harry Potter i kamień filozoficzny PL - audiobook

mongoloid

Polecam ,film jest naprawdę bardzo dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones