PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 170
ocen
7,7 10 1 417170
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

... jak rozmnażają się dementorzy? Sorry jeżeli był już taki temat, ale nie chcę mi się
przekopywać 500 stron.

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Przez podział.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Zabiłaś mnie :D

elciasek4

hm? ona ma racje, przez paczkowanie lub podzial- knot o tym mowil

ocenił(a) film na 7
smokexthat

On. Jestem płci męskiej.

Anthrax91

rzeczywiscie, wybacz:D

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

sorka :P

ocenił(a) film na 10
smokexthat

hahaha myslalam,ze to byl zart sory :D nie pamietalam tego ;pp

ocenił(a) film na 9
elciasek4

To prawda, jeśli mają się czym pożywić przez dłuższy czas, to się mnożą.
A tak propo dementorów to mam pytanko. Pod koniec filmu nad jeziorem kiedy zaatakowały Harryego i Syriusza, to takie niebieskie światełko wyleciało z ust Syriusza. Czy filmowcy tak słabo przedstawili nam Pocałunek Dementora, czy to było co innego. Macie jakieś pomysły?

ocenił(a) film na 7
mareczekp2

Tak, postacie dementorów były słabo przedstawione w filmie.
Ja zrozumiałem że niebieskie światło to miała być jego dusza, a więc to miał być pocałunek dementora, w książce wyglądało to inaczej.
"Wysysanie" szczęścia też zostało dziwnie przedstawione, wyglądało to tak jakby dementorzy interesowały się tylko Harrym i to jego atakowały (scena w pociągu i na boisku) Po za tym to ich latanie...

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Myślę że przedstawiono ich lepiej niżw książkach,ale tylko w tej części bo od Zakonu były słabe. Chociaż to błąd bo Snape mówi że to przerażający widok i niewyobrażalny ból. A interesująsię Harrym bo tylko on tyle przeszedł w przeszłości. To było w książkach.

ocenił(a) film na 7
mareczekp2

Harry tracił przytomność przez to co przeszedł w przyszłości, ale dementorzy działali na wszystkich wokół, każdy kto się znalazł w jego obecności mówił że czuł się tak jakby nigdy nie mógł być szczęśliwy, nie wybierały sobie jednej osoby jako cel.

ocenił(a) film na 9
mareczekp2

Rzecz w tym, że te z filmowego "Zakonu" były po prostu bez kaptura. Zgadzam się jednak, że bardziej tajemniczo wyglądają w kapturach, no, pomijając ten przypadek:
http://art.ngfiles.com/images/141/thesillystoic_dementor-girl.png

:)

użytkownik usunięty
Anthrax91

Zwyciężasz w konkursie na najlepszy tekst roku ;D

ocenił(a) film na 7

Zwyciężam w konkursie za najlepszy tekst roku w 2013 roku za post z 2012 roku...Zagięłaś czasoprzestrzeń.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Właśnie, że nie. A jak Oscary dają to co? Też za filmy z zeszłego roku prawda? ;)) Wszystko się zgadza.

ocenił(a) film na 10
donmaslanoz14

Hehe, biologia dementorów :D

ocenił(a) film na 9
Pancefaust

"biologia dementorów" hahahaha xDDD rozwaliłeś/aś mnie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones