PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 844
oceny
7,7 10 1 416844
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Ten cały potter

użytkownik usunięty

Ten cały poter już na psy spada.
kto gościa lubi??
WON Z POTTERAMi
a tak przy okazji obejrzcie the ring świetny film

użytkownik usunięty

TO CO TU ROBISZ jak nie lubisz Pottera!!!!??? Harry Potter jest naj naj!! The Ring jest spoko...

użytkownik usunięty

Potter to chała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Dracuś JEST SUPER I ON NIECH RZADZI(nio gdyby nie ta nowa fryzura bylby LADNIEJSZY ,ale i tak jest niezly gosciu :-D

użytkownik usunięty

Potter to chała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Drakuś JEST SUPER I ON NIECH RZADZI(nio gdyby nie ta nowa fryzura bylby LADNIEJSZY ,ale i tak jest niezly gosciu :-D) DRAKUŚ GÓRĄ

użytkownik usunięty

Mi się bardziej podoba w rpzpuszczonych włosach!!to mój kuzyn znamy się od zawsze(TOM FELTON)!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8

co Wy chcecie :P Harry jest całkiem fajny :P
ale mógłby sie bardziej jak facet zachowywać :P a nie... co to za pocałunek wogóle był z Cho :P

a TY nie bajeruj, że nzasz Feltona :P

eee tam!! tylko Severusek jest podniecający :P

ja osobiscie uwazam ze ksiazka byla za..bista i na film tez pojde no i wiedz ze na swiecie sa miliony ludzi ktorzy uwelbiaja harrego tzw.potteromaniacy:P

użytkownik usunięty
kass131

Uważam, że Potter jest super nie rozumiem jak można go nie lubić. Mam wszystkie książki i kasety, które się ukazały i jest w ogóle fajnie!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones