PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 844
oceny
7,7 10 1 416844
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Nie rozumiem jak można zachwycać się takimi bzdetami?!Jest nudny.Nie ma jako takiej fabuły co pewnie wynika z zainicjowania serii,ale to nie tłumaczy wszystkiego.Nudziłem sie.Bardzo się nudziłem.Przed zaśnięciem ratowało mnie piwo,które właśnie piłem.Powinno się zakazać oglądać takich filmów.Gra aktorska to czysta żenada i jest na poziomie teatrzyku szkolnego.Po prostu szkoda gadać...

ocenił(a) film na 10
Demigod

To zrozum, że niektórzy mają rózne gusta i ten "the best of Shit" może się komuś podobać. Np. mi ;-).
A gra aktorska? Nie powala, ale była na bardzo dobrym poziomie ( tak jak we wszystkich częściach HP ).
"Powinno się zakazać oglądać takich filmów. "
A tym tekstem mnie wkurzyłeś. Sztuka nie od tego jest, by jej zakazywać.

ocenił(a) film na 10
Gregory_4

GRESOR (CZY JAK TAM) NIE TRUDŹ SIE BO NA TAKIE NIEZBYT MĄDRE TEMATY SZKODA ODPISYWAĆ. POZA TYM ZAŁOŻYŁ JE NA FORUM WSZYSTKICH CZĘŚCI HARREGO PRÓCZ CZARY (CHYBA), ZAKONU I KSIĘCIA.

kumak2

fakt, to rzeczywiście dotknął wszystkich części (no, poza...)
zakazywać się nie powinno, absolutnie, ale podchodząc do serii przygód małego czarodzieja z punktu widzenia samego tylko filmu - czy był on w istocie aż tak dobry, by zasłużyć na całe to zamieszanie, które mu towarzyszy?
tymczasem, portierzy;)

ocenił(a) film na 10
LORD_STEFANIUSZ

Demigod, może byś już przestał, nudny już jesteś, twoja ekhem... anty - komenarze są nie tylko debilne, ale i kompletne świadczące, że w ogóle nie znasz ani książek, ani filmu, tak więc śmiało można powiedzieć:
Demigod the Best of the Shit!
;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D ;D
I na szczęście więcej jest Potteromaniaków niż anty Potterów xD
Pozdro!!!

ocenił(a) film na 8
Demigod

o matko... wypowiedź na poziomie 5-latka o_O
Wiesz co, chyba nie dorosłeś do Harrego Pottera ;P
To jest film dla troche starszych dzieci, niz ty (wiek wnioskuje po wypowiedzi)

ocenił(a) film na 10
Sheesha

Chciałabyć, co? Właśnie, że dojrzałem, a tylko mnie HP już nudzi więc szukam ciekawych i zarazem śmiesznych wyrażeń, pozdrawiam, kimkolwiek jesteś.
(To nie ja to znalazłem, więc sobie daruj, sprawdź 45 lub 46 temat o HP3)

ocenił(a) film na 8
freepick

Dojrzały człowiek napisałby co mu się w filmie nie podobało, wymienił bugi, których inni ^^ nie zauważyli ^^ , co Twoim zdaniem w obsadzie aktorskiej i reżyserskiej zaważyło (tzn. kto Twoim zdaniem powinien ich zastąpić lub co trzebabyło zmienić), że film Wg. Ciebie "Jest nudny". Bo wiele osób pisze, że gra aktorska jest do niczego, a tak naprawdę jak przychodzi co do czego to nie ma jej nic do zarzucania, z wyjątkiem być może małych szczegółów. I mi się wydaje, że Ty ewidentnie jesteś takim przypadkiem. Poza tym powtarasz ciągle to samo:
"Jest nudny"
"Nudziłem sie"
"Bardzo się nudziłem"
HeY... wystarczy raz napisać, jak ktoś umie czytać to przeczyta choćby raz, a jak nie, to ani razu :P

ocenił(a) film na 8
freepick

jeżeli chodzi o temat 45:
- nikt nie kupywał by książek Pani Rowling, gdyby autor tematu miał rację
- a dlaczego? bo ludzie nie lubią plagiatów, sama o tym wiem
- autorka wyobraźnię ma, bo wszystkie historie tworzy sama, może jedynie wykorzystała w swojej powieści stworzenia takie jak np. centaury, ludzie (echh:P) itd. Ale historie i opowieści wymysla bez niczyjej pomocy! A to jest przecież najważniejsze.

co do tematu 46 nie będę się wypowiadać... poprostu no comment... Omg ... ktoś pisze, że Emma powinna kible czyścić, a być może sam wygląda jak żuk gnojowy ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones