PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 417 178
ocen
7,7 10 1 417178
7,6 34
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Ostatnio po kilku latach zaczęłam oglądać od początku HP i zauważyłam, że w 3 części chatka
Hagrida jest zupełnie w innym miejscu, w innej scenerii i w ogóle idzie się do niej zupełnie inną
drogą.... w 1 i 2 części chatka była na skraju lasu obok zamku a w 3 jest na tle jeziora, gór a obok
jest las, dodatkowo idzie się kamiennym tunelem, potem obok takich skałem i po kamiennych
stopniach .... trochę bezsensu

ocenił(a) film na 9
rapnaszpilkach

w ogóle to od 3 części Hogwart jest zupełnie inny niż w poprzednich 2 częściach wielka sala zmieniona Dyrektor już nie stoi za stołem ogólnie , to od trzeciej części chyba kręcili Harrego gdzie indziej z tego co pamiętam .

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Widać właśnie, tyle że gdy byłam młodsza to nie zwracałam na to uwagi :) Nawet aktor grający Dumbledora się zmienił

ocenił(a) film na 9
rapnaszpilkach

Tak ale akurat Dambledora gra inny aktor z powodu śmierci Richarda Harrisa

ocenił(a) film na 9
rapnaszpilkach

Ps przyjmij zaproszenie

ocenił(a) film na 9
rapnaszpilkach

nie zapominajmy ze dwie pierwsze czesci krecil Columbus a trzecia czesc juz inny rezyser , kazdy rezyser ma jakies inne spojrzenie na film ;)

ocenił(a) film na 9
Michal17

nie o to chodzi tylko o to że od trzeciej części kręcili już gdzie indzie gdzieś o tym słyszałem lecz nie mam pojęcia gdzie a Harry Potter czas magi trwa to 30 minut i tam o tym mówią

ocenił(a) film na 10
rapnaszpilkach

Kiedyś gdzieś słyszałam, że w każdej kolejnej części Hogwart jest odrobinę rozbudowywany (np. dodatkowe wieżyczki, mury itp.). To chyba było w jakimś filmiku zza kulis filmu, nie pamiętam już w jakim.

ocenił(a) film na 9
HarryFanka

od 3 części jak mówię kręcili gdzie indziej chyba mówili to w krótko metrażowym Harry Potter czas magi ale tak w Czarze Ognia widzimy kolejne zmiany w zakonie już jest wszystko pozmieniane i do końca zostaje jak jest dobrze chyba mówię

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Od zakona feniksa filmy kręcił David Yates

ocenił(a) film na 7
rapnaszpilkach

Serio zauważyłaś to dopiero teraz? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones