PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587139}

Helldriver

Nihon bundan: Heru doraibâ
4,6 248
ocen
4,6 10 1 248
Helldriver
powrót do forum filmu Helldriver

Coś dla koneserów

ocenił(a) film na 8

Tytuł i napisy początkowe pojawiają się dopiero po 48 minutach filmu! Bo właściwie to dlaczego nie? Całemu filmowi przyświeca zresztą ta idea. "Dlaczego nie?" Najnowsze dzieło Yoshihira Nishimury, podobnie jak wcześniejsze "Tokyo Gore Police", "Vampire Girl vs. Frankenstein Girl" i "Mutant Girls Squad", nie tylko łamie zasady fizyki. Ono gwałci je perfidnie i ma przy tym niesamowitą radochę! Jeśli znasz wcześniejsze filmy reżysera, to wiesz czego się spodziewać: pierwszej klasy absurdu polewanego fontannami czerwonej farby. Ja ubawiłem się po pachy. Scena walki z trzema super-zombie to najlepsze co widziałem w filmie od dłuższego czasu.

ocenił(a) film na 7
Malignus

Bo chyba tylko koneser zauważy np. autoparodię japońskiego militaryzmu, który bądź co bądź przyczynił się do wybuchu II wojny światowej albo inne smaczki. Dla mnie z kolei najlepsza jest postać księdza (bierzcie i jedzcie oto ciało moje he, he).

ocenił(a) film na 7
dekiel69

Dla mnie najlepszy był pomysł z obrońcami praw człowieka - zombiaka :)
Odrzutowiec też był niezły. No i zombi niemowlę na pępowinie - chociaż coś podobnego już kiedyś widziałem.
Generalnie, ten typ komedii kojarzy mi się z genialnymi produkcjami ZAZ, chociaż te były jednak znacznie bardziej zabawne od japońskich produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones