PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014838}
5,4 4 611
ocen
5,4 10 1 4611
6,0 9
ocen krytyków
Hellraiser
powrót do forum filmu Hellraiser

… jaki przewija się wśród recenzji, to jakieś jojczenia o feminizm i homoseksualną parę.
Nie wiem, może jestem nienormalna, że skupiłam się na fabule i nowej wersji samej w sobie, ale żeby to uznawać za główne minusy filmu?
Kompletnie nie zwróciłam na to uwagi, a już tym bardziej nie przypisałam temu żadnej ideologii, co praktycznie robi każdy w dzisiejszych czasach.
Owszem, czasem faktycznej poprawności politycznej jest aż do porzygu, ale tu?
Kurde, fajnie to wyszło, ostatnia scena z Voightem jest jak złoto, polecam każdemu dla porównania historycznych części.

vampiriamaggot666

Jojczenie na feminizm, co pewnie odnosi się do tego że Pinhead jest kobietą, a akurat w tym przypadku taka zmiana ma sens, i homoseksualizm w dziele opartym na twórczości Barkera, to śmiech na sali, jeśli się wie jakie tematy interesują pisarza.

ocenił(a) film na 5
vampiriamaggot666

Trzeba się dystansować i słusznie.

vampiriamaggot666

Zwracają na to uwagę idioci, którzy, mają z tym problem, a tak naprawdę mają problem ze sobą

ocenił(a) film na 7
vampiriamaggot666

Jesteś normalna. Po prostu przybywa domorosłych tropicieli woke, którzy po prostu MUSZĄ się wyzłośliwić na fakt, że ktoś śmiał obsadzić kobietę w istotnej roli albo umieścić w fabule parę gejów i to nie takich śmiesznych, stereotypowych, na potrzeby comic relief, tylko zwykłych, codziennych. Degrengolada i upadek obyczajów normalnie ;)

vampiriamaggot666

Nie trawię woke szajsu w filmach, kiedy jest wciskany na siłę i tam gdzie go nie powinno być.

Tutaj nawet nie zwróciłem uwagi i nie przypuszczałbym, że może ktoś mieć z tym problem nawet, dopóki nie wszedłem w komentarze na fw.

Czepialstwo i szukanie dziury w całym w tym przypadku.

vampiriamaggot666

Tak jest. Ludzie są programowani pewnymi treściami ale ludzie którzy to wytykają to oszołomy. Te setki reklam z białą kobietą i czarnym mężczyzną to też tak pewnie całkiem przypadkiem i jak ktoś o tym powie to oszołom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones