PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 480
ocen
6,9 10 1 17480
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

oglądac mimo iż film moglby byc lepszy ogromny potencjał w nim drzemał to i tak na plus uważam go

ocenił(a) film na 6
Andy_Dufrense

końcowa scena kazała mi ocenić o dwie gwiazdki niżej niż było planowane podczas oglądania filmów, typowa amerykańska pseudowzruszająca papka dodawana z frytkami i sosem barbeque

ocenił(a) film na 6
Liwaj

filmu *

ocenił(a) film na 2
Liwaj

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
Liwaj

film był nieszablonowy zupełnie inny od amerykańskich typowych schematycznych filmów wiec nie wie dlazcego twierdzisz że jest typowa pseudoamerykanska produkcja zupełnie się z Toba nie zgadzam widoczie malo obejrzałaś

ocenił(a) film na 6
Andy_Dufrense

nie wypowiadam się tu o całym filmie a o jego końcowej scenie, naucz się czytać ze zrozumieniem, do matury się przyda

ocenił(a) film na 5
Andy_Dufrense

film jest niezwykle schematyczny i tak przejrzysty odnosnie przeslania, jakie w sobie niesie, ze wlasnie ta przejrzystosc stanowi minus filmu. Ckliwe zakonczenie, moim zdaniem dobre i widowiskowe, ale wlasnie w bardzo amerykanskim stylu. Hesher ze stylu bestii okazuje sie nagle dobry i do tego taki moralizatorski.. typowa amerykanska transformacja bohatera

ocenił(a) film na 9
dabram17

I to samo mógłbys napisać np. o " Skazanych na Shawshank" , który to film oceniłeś 10/10. Konsekwencji trochę filmowi ignoranci., bo czytać was sie nie daje.

ocenił(a) film na 5
HRA

Co ma Shawshank do Hesher? to sa dwa kompletnie odmienne filmy, kompletnie inne emocje, kompletnie rozne klasy odnosnie scenariusza no i gry aktorskiej

ocenił(a) film na 2
Andy_Dufrense

Jest absolutnie szablonowy, schematyczny.

ocenił(a) film na 9
jerzunio

No własnie zupełnie nie jest. W przeciwieństwie do ciebie. Film jest ciekawy , nietuzinkowy, wciągający. A ty jestes po prostu nudny Jerzuniu.

ocenił(a) film na 2
HRA

AHA... nie jest? o jeny ale się pomyliłem, cały czas myślałem, że ten film to amerykańska kaszana dla frajerów, którzy dadzą się nabrać na sztuczną głębie tego bardzo kiepskiego filmidła i będą mogli się złudnie cieszyć, że podobał im się 'ambitny' film. Na szczęście jesteś Ty i pokazałeś/łaś mi, że jest inaczej.
PS. Nudna to jest twoja stara w wyrze.

ocenił(a) film na 9
jerzunio

Serdecznie rozbawiony ,pozwolę sobie zacytować fragment twojej odpowiedzi - "cały czas myślałem"
Jerzuniu, naprawdę świetny tekst.

ocenił(a) film na 2
HRA

No widzisz a mówiłeś/łaś, że jestem nudny ;)
Pozdrów mamę!

ocenił(a) film na 9
jerzunio

Dzięki , nie omieszkam.
Pozdrów swoją Panią przedszkolankę.

ocenił(a) film na 2
HRA

Jak będę w okolicach cmentarza to mogę pozdrowić ale tak na odległość bardziej bo nie wiem dokładnie gdzie się rozkłada... a pro po rozkładania, pozdrowiłeś mamę?

ocenił(a) film na 9
jerzunio

Cóż za głupie pytanie .Zawsze pozdrawiam twoją mamę. To bardzo miła kobieta.

ocenił(a) film na 8
HRA

widzę, że komentarze na filmweb'ie schodzą do poziomu tekstów "twoja stara""/ pogratulować...

ocenił(a) film na 9
mateuszjoe

A dla kogo te gratulacje sa przeznaczone ?

ocenił(a) film na 5
HRA

Dla mnie niezrozumiały kulturowo średniak z lepszymi momentami. Ale podbijam bardziej a propos- ''Idź i patrz''. Skąd można wytrzasnąć ten film? Bardzo bym chciała go zobaczyć. Z drugiej strony, jak zobaczyłam ocenę filmu ''Wołyń'' zaczęłam się zastanawiać czy jesteś Ukraińcem, czy po prostu d upkiem, albo jakimś trollem?

użytkownik usunięty
Andy_Dufrense

Film zaskakuje. Nie jest idealny, niemniej pozostaje w pamięci. Po prostu o ludziach.

Przy okazji, poziom wypowiedzi niektórych wypowiedzi to dno plus metr mułu. Nie chodzi o ocenę tylko postawę typu "moja ocena jest naj a inne opinie to ^%$^%^%$^".

ocenił(a) film na 7
Andy_Dufrense

Jak dla mnie to właśnie ta scena i wiele innych przekreśliło trochę ten film........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones