PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 480
ocen
6,9 10 1 17480
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

Niesamowity film

ocenił(a) film na 8

Dawno nie oglądałem tak zajebistego filmu.Koniec mnie troszkę zdziwił i myślę , że mogli z niego wycisnąć ciut więcej .

szakal666

@szakal666 - film naprawde dobry, interesujacy jak napisałem w temacie wyzej ale słowo "zajebisty" to troszkę przesada.Mozna się zgodzic co do tego że filmy Amerykanskie czestokrość są tak juz zbanalizowane że po 5 minutach sie wylącza.., a tu mamy film ciekawy , swietnie zagrany przez młodego "aktora" historia może lekko naciagana , może nie aż tak dobrze zrealizowana , bo cos czuje że gdyby tak wziął się za to jakiś inny rezyser Europejski to mielibyśmy "zapewne" może coś lepszego.Ale nie umniejsza to że film warty ogladniecia , przemyślenia. :-)


Dam ci fajny przykład tylko w odwrotną stronę : prześwietny film jaki jest "Pozwól mi wejść"
http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87-2008-464544

oraz jego odpowiednik Amerykański - ogladnij te dwa filmy a moze juz to zrobiłeś?! , zauważysz róznice w podejsciu do tematu , sposobie narracji , kreślenia postaci , klimatu i innych jeszcze subtelności.

http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87-2010-495847

Dwa filmy podejmujace jeden temat a jaka ogromna roznica - w jedym klimat, skupienie , minimalizm a w drugim fajerwerki , efekty i brak klimatu., to tak w skrócie dla przykładu.

Oczywiscie film "Hesher" zasługujacy na uwagę , dość dobrze i sprawnie zrobionya rola jak wspomniałem prześwietna młodego "aktora" i w ogóle warto ogladnąć!!! Ale 10 to film wybitny , niepowtarzalny ;-) i być może taki jest według ciebie a ja mu dałem silną 7 uważam że sobie w pełni zasłuzył.



ocenił(a) film na 8
be_rnard

Wiesz co przekonałeś mnie do zmiany oceny , masz rację.Moja ocena od teraz to 8.Podałeś świetne argumenty.Owszem oglądałem obydwa filmy i pierwszy miał klimat , zresztą w jakiś sposób mnie przerażał .Drugi pozostawie bez komentarza.Amerykańce jak się biorą za robienie remake to naprawdę dziadostwo jest.Wyszedł im moim zdaniem remake Klątwy i the ring.

Pamiętaj : Życie jest jak chodzenie w deszczu .Możesz się ukryć , lub po prostu zmoknąć ;)

szakal666

Fajnie że podobne masz zdanie,podejscie do tematu a zwłaszcza doceniam ludzi z otwartym umysłem.Zawsze można powymieniać argumenty i coś skorygować. :-)

Ten cytat który przytoczyłeś z filmu , jest bardzo trafny i dosadny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones