PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130407}

Historia O

Histoire d'O
5,5 1 119
ocen
5,5 10 1 1119
Historia O
powrót do forum filmu Historia O

jak O zapytała Sir Stephena czy zrobiłby dla niej to samo co ona i wypaliła mu na ręce "O"...A ogólnie film znacząco odbiega od książki, jest wręcz romantyczny. Książka mocno mnie zażenowała i może dlatego jest na swój sposób dobra, bo mało co jest mnie już w stanie zszokować. Po książce miałam wręcz kaca moralnego a film totalnie z innej bajki. Obraz raczej nie dla wielbicieli BDSM. Chyba ze tych romantycznych, ale to się chyba wyklucza (romantyczny sadysta? ;D). No i właśnie totalne pominiecie szczegółów, które są w książce, oraz nieco zmieniona fabuła

ocenił(a) film na 7
frigid

Bardzo kiepskie role męskie. To mnie najbardziej raziło, reszta ujdzie.

ocenił(a) film na 6
frigid

Nie tyle wypaliła, co oznaczyła jako swojego. Ona należy do niego, ale teraz on należy do niej, zgodnie z jego własną deklaracją. W ten sposób się połączyli. Nie sprowadzałbym BDSM do sadyzmu bo to znaczne wypaczenie.

ocenił(a) film na 4
Tobi_

No nie wiem czy wypaczenie w końcu "S" w BDSM oznacza "sado", chyba że się mylę...

frigid

To również moja ulubiona scena, obok pierwszej w samochodzie.

Ja akurat BDSM odbieram właśnie tak. Romantyzm w bólu i poniżeniu. Poświęcenie. Milość. Nawet jeśli wszystko jest wypaczopne, to akurat oni tak to czują. Myślę, że kochanie jest tam kluczowe.
Jak miał nie pokochać tej, która oddała mu się tak bezgranicznie?

ocenił(a) film na 4
Dangerous_person

A jesteś kobietą czy mężczyzną? Pytam wyłącznie z ciekawości w temacie natury ludzkiej ;)

frigid

o-joj, to aż temat natury ludzkiej się wkrada? Proszę bardzo: kobieta.

PS. Zakończenie filmu (wypalenie "O" na jego dłoni) jest zaskakujące, proszę oznaczyć, że wrzucasz spoiler i nie psuć tym, którzy jeszcze nie oglądali najlepszej sceny filmu.

ocenił(a) film na 4
Dangerous_person

OK, nie wiem jak się oznacza spojler, ale mam nadzieję, że się dobrze poczułaś zbesztawszy mnie ;DD

frigid

Ogólnie czuję się dobrze, dziękuję.

Zbeształabym Cię, gdybym przeczytała Twój wpis przed obejrzeniem filmu. Wiedząc jednak, że wielu użytkowników filmwebu bezmyślnie rzuca spoilerami, nigdy nie przeglądam waszych wpisów przed oglądaniem.

ocenił(a) film na 3
frigid

Romantyzm i BDSM się nie wykluczają. BDSM to umowa między ludźmi, a ludzie są różni. Niektórzy kochają się inaczej :) Gorzej, że filmowo wypadło to sztucznie. Estetyczne i delikatne SM to coś jak gore w pg13. Nie pasuje.

michal.2907

To Robert Biedroń kocha inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones