PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 126 924
oceny
6,9 10 1 126924
5,6 10
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

to jest czysta rewelacja po prostu, dodatkowo przez poruszaną tematykę jest to film niesamowicie podnoszący na duchu zwłaszcza widzów będących podobnymi do gapowatego Alberta, tak więc jest w mojej opinii czymś więcej.

Doskonałe kreacje idealnie spasowane pod aktorów. Świetna historia, masa gagów, momentów śmiesznych, a jednocześnie sympatycznych.

Z każdą chwilą coraz bardziej się wkręcałem w fabułę, zaczynałem kibicować Hitchowi czy Albertowi i przeżywać razem z nimi kolejne wydarzenia, co uważam jest jednym z najważniejszych kryteriów przy ocenie filmu. Jak mocno ''wchodzimy'' w film a nie męczymy się na ambitnych produkcjach z lat 30 i oceniamy wysoko bo klasyka.

Oceniam na 9 i mam w nosie domorosłych krytyków którzy mówią że to tandeta czy film niezasługujący na więcej niż 5/10. Nieraz wrócę zapewne do niego.

loduwqa

hehe zgadzam się w 100 procentach...Dawno nie widziałem tak dobrego w swoim gatunku...świetna rola głownych bohaterów,ciekawe sytuacje i pomysły... zabierając sie do niego sądziłem że będzie co najwyżej niezły...a tu bomba bardzo dobre kino...i też pewnie do niego kiedyś wrócę...i wielką prawdę piszesz co do oceniania klasyków...!!!

ocenił(a) film na 8
loduwqa

I ja sie absolutnie zgadzam chociaż dałem tylko 8. Gdyby nie to że od samego początku wiadome było jak się skończy to by było 10. Mimo to film i tak jest niesamowity.

ocenił(a) film na 9
raser

do raser:

Gdyby się zakończyło niespodziewanie to by nie był to happy end jak tu. A jak nie byłoby happy end'u to film straciłby sens i swój urok. Czyż nie?

ocenił(a) film na 8
loduwqa

Nie ma się czym przejmować bo to jest świetna komedia romantyczna. W swoim gatunku zasługuje na 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones