PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 058
ocen
7,2 10 1 246058
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Rozszerzenie już jest i dodaje wiele dobrego dla tego kina, myślałem, że będzie im ciężko to uratować, ale według mnie udało się i warto!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
monika_makowa

Przechodź Kamil, przechodź.

użytkownik usunięty

hehe :D teraz jest na fonie na jednym koncie a na drugim na kompie/laptopie, rozszyfrowaliśmy go i się zalogował by nie wyszło na to że ona to on :)

Wystarczy mieć dwie przeglądarki na kompie ;)

użytkownik usunięty
Imitation

a zapomniałem :P ewentualnie karta incognito :)

ocenił(a) film na 4
monika_makowa

Wypowiadasz się rzadko i nagle stwierdziłaś, że "upomnisz innego użytkownika"? Niestety tak pechowo, bo jego wypowiedź akurat tutaj jest na temat i posiada argumenty, tylko jest skierowana do kamila. Tu, aż się lampka świeci. Ja już na pewno w przyszłości zwrócę na Ciebie uwagę.

Belief

Najlepiej chyba się nie wtrącać, bo od razu cię napadną. Czy tutaj mogą wypowiadać się tylko stali bywalcy i ci, którzy stale się wypowiadają? Co z tymi, którzy raz na jakiś czas wchodzą na forum żeby sprawdzić nowości bez zabierania głosu? Rozumiem, że są jacyś gorsi.

monika_makowa

Tu jest jak w państwie totalitarnym. Nie dziwię Ci się, że się tu nie wypowiadasz, bo większość postów tworzy tu śmietnik. Ale szkoda, że nie ma Cię tu częściej, bo takich ludzi tu brakuje. Wpadaj częściej.

kamilxxx09

Nie będę wpadać częściej, bo nie mam czasu spędzać tu 24 h na dobę jak Ty lub inni. Nie każdy ma tyle wolnego czasu. Wolę zresztą IMDB. Polecam. Tam nie ma takich kłótni jak tutaj.

monika_makowa

Nie spędzam tu 24 h na dobę, bez przesady. A na IMDB czasem zaglądam. Na forum na onering też.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Rozmawiasz sam ze soba???? hhahahah

użytkownik usunięty
monika_makowa

kamilxxx09 aka monika_makowa, nie sądzisz, że pisanie samemu ze sobą może nasuwać pewne podejrzenia do stanu psychicznego takiej osoby?

Hahaha xd Już zupełnie ześwirował :D

ocenił(a) film na 4
Imitation

Popadł już w ciężką psychozę, dzwońcie po karetkę zanim chłopak sobie krzywdę zrobi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Imitation

widzę że w temacie już blokowane są posty... nie wiem tylko czemu zablokowali post Belief która zapytała w temacie o to że rozszerzyli na 3 sekundy Elronda, nasze posty też polecą

użytkownik usunięty
monika_makowa

ale szybko się zalogowałeś(aś) żeby obronić swoje konto :)

ocenił(a) film na 4
monika_makowa

A po co to odwracanie kota ogonem? Wykazujemy tylko zbyt dużo zbieżności w korelacji pomiędzy Twoim i kamila kontem. Z łaski swojej nie mieszaj w to nowych użytkowników, którzy to akurat przeważnie obrywali "trollem" właśnie od kamila.

ocenił(a) film na 6
monika_makowa

O ja .......... to jest już powoli chore .... ;/

użytkownik usunięty
monika_makowa

A ti kto?

użytkownik usunięty

nie domyślasz się :) ?

użytkownik usunięty

To raczej nie zbieg okoliczności że jakaś randomowa userka którą pierwszy raz na oczy widzę zaczyna rezonować jakby znała to forum na wylot.

użytkownik usunięty

no właśnie i również nie przypadkowo przyczepiła się do mnie :) ok narobiłem wiele prowokacji ale to dziwne że akurat jak piszę do kamila to przypełzła jakaś userka ni stąd ni zowąd obronić go co ciekawe za nim kamil przestał do mnie pisać to pisał takie posty do mnie. I to nie pierwsze konto które broni kamila, jeszcze jest marcin34 patrz post Imitation wyżej...

ocenił(a) film na 8

A nawet jeśli to jest jego multikonto... To co? Czy to coś zmieni? Komuś coś to da? Te bzdurne kłótnie i pstryczki w nos są naprawdę denerwujące... Kiedy wchodzę na to forum mam nadzieje zobaczyć wpisy o Hobbicie, a nie o Kamilu albo Tobie.

ocenił(a) film na 3
monika_makowa

Hahaha multikonciarzu:)

ocenił(a) film na 4
kamilxxx09

Brutalność podkreśla wagę bitwy ? Hehe. Szkoda że co 2 scena to komedia. Zero powagi.

Joecrou

Pellenor też miał humorystyczne wstawki: zjazd po trąbie olifanta, liczenie zabitych orków, wpadnięcie trollów, gdy Gandalf mówi coś tam, żeby walczyć, choćby nie wiadomo co ukazało się w bramie, głupia mina trolla, po tym, gdy Gothmog spluwa na głaz, a w międzyczasie oczywiscie poważne "strzelanie odciętymi głowami". Do tego głupia scena z płonącym Denethorem, Gandalf bawiacy się w "wybiję ci wszystko z głowy, Denethorze" i domestos na polu bitwy. Można sie czepiać wielu rzeczy, tylko nie wiem po co.

ocenił(a) film na 4
kamilxxx09

Żarty do nadal trzymają widzę.. Nie będę dyskutował dalej, bo to nie ma sensu.

Joecrou

Jestem śmiertelnie poważny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belief

dokładnie dodali 12 sekund ale jak się dobrze zastanowisz masz 6 sekund dla Elronda drugie tyle dla Sarumana, ale to tylko akcje Ninja więc w zasadzie, tak 3 sekundy zauważysz :)

ocenił(a) film na 4

I więcej nie ma żadnej innej sceny z Elrondem?

użytkownik usunięty
Belief

no niestety ... nie :(

użytkownik usunięty
Belief

ale za to masz sanie Radagasta przeskakujące nad przepaścią w Dol Guldur :P dałbym ci link ale nie wiem czy chcesz dzisiaj stracić humor :(

ocenił(a) film na 4

Ale lipa! :/ No to po ptakach.

Widziałam tego Radagasta.

użytkownik usunięty
Belief

no lipa lipa ale to nic w porównaniu z tym co jest pózniej to dopiero klapa :P

Ktoś wie gdzie można to na necie obejrzeć .... wystarczą mi nowe sceny .... a nie cały....

użytkownik usunięty
wort801

na yt zaraz na priv ci podeślę sceny :)

wort801

Wpisz sobie na YT "hobbit scene" i ustaw, że chcesz tylko filmy z ostatniego tygodnia :)

użytkownik usunięty
wort801

http://www.youtube.com/watch?v=gvAmVj-rA9M&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=DSiySi9gU8o

http://www.youtube.com/watch?v=rkZkrgIuOgU

http://www.youtube.com/watch?v=k-fcIg1y3CM

delete scene



http://www.youtube.com/watch?v=JvELaZeyf_0

w zasadzie dałem ci do tych co nie widziałeś Legosia widziałeś w trailerze i te 30 sekund z Bardem też

Dzięki :) w dużym skrócę skomentuje głupota goni głupotę w tych scenach....

użytkownik usunięty
wort801

no niestety :( tragedia ... te sceny obrażają prawdziwego Fana Śródziemia szkoda...

Pan Jackson sporo musiał palić czegoś żeby takie sceny wymyślić .....

użytkownik usunięty
wort801

pewnie fajkowego ziela się naćpał :D już chyba wiem czemu ta fajka Gandalfa była licha :D po prostu wypalona :)

Haha :)

ocenił(a) film na 4
wort801

Zamiast dość poważnego zakończenia trylogii, od czasu z kilkoma komediowymi akcentami, postanowił zrobić w połowię parodię z żenującymi, przekombinowanymi scenami i nieśmiesznym humorem.

Joecrou

Mam czasami wrażenie że Pan Jackson nie wiedział co robi robiąc ten film jak by tracił kontakt z światem.....jedno jest pewne Jackson nie zrobi już filmu w tym uniwersum i bardzo dobrze koniec jego głupich pomysłów .

ocenił(a) film na 4
wort801

Może założył się z kimś że jest w stanie popsuć taki materiał na film? I tak oto zrobił w połowie komedie, a Beorna, ważną książkową postać, zastąpił Legolasem i Alfridem, którzy w powieści nawet nie występują..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
wort801

niestety,....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones