PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 032
oceny
7,2 10 1 246032
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Podobnie jak w przypadku trylogii "Władca Pierścieni" mamy znowu przerost formy nad treścią, ja rozumiem, że nim więcej części się naprodukuje tym więcej kasy się zarobi ale co za dużo to nie zdrowo. W trzeciej części "Władca Pierścieni" praktycznie zamęczono widza tym ciągnącym się jak flaki w oleju marszem Hobbitów do serca Mordoru. Do tego ta komputerowa grafika i efekty specjalne - nie wiadomo gdzie kończy się film fabularny a zaczyna gra komputerowa. W sumie w przypadku obu trylogii można było wszystko skompresować i zrobić dwa konkretne ponad 2-godzinne filmy i byłoby git ale i mniej kasy do zarobienia.

użytkownik usunięty
HellDeath

Widziałem jego odpały po premierze zwiastuna Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy, istna żenada. Ale spokojnie, Hobbit już się skończył, forum stopniowo ma coraz mniej wpisów... ten fanatyk za niedługo padnie z nudów ;)

będzie szkodził na innych forach...ale i tak już jest prawie tak rozpoznawalny jak katedra

użytkownik usunięty
HellDeath

To będzie dostawać więcej słownych cięgów ;) O to chodzi chyba każdemu prowokatorowi - o rozpoznawalność. Ale prowokacje też trzeba umieć robić, a ten chłopiec z gimnazjum jest za słaby na szerszy krąg niż jego ukochany Hobbit.

no w sumie nie każdy jest tak wszechstronnie uzdolniony jak katedra ale faktycznie... kamilowi brak ikry

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

lata praktyk podobno :P

użytkownik usunięty
HellDeath

Ale jak widać się opłaciły te lata, bo "kto nie zna katedry..." ;)

HellDeath

katedra to już się kompletnie zatracił w swojej głupocie...

sentia

nie musisz mi mówić.. ale i tak wolę jego od naszej "hobbiciej plejady fanów"

sentia

Proszę nie obrażać innych użytkowników.

bartoszcyc8

Może sam się zastosujesz do swoich postów cwaniaku?

HellDeath

Proszę nie prowokować.

bartoszcyc8

zastosuj się do własnych rad

HellDeath

Od dawna to robię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HellDeath

Jakbyś nie zauważył to są odpowiedzi na prowokację.

bartoszcyc8

Zastosuj się do własnych rad

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartoszcyc8

rób se co chcesz...wisi mi to

użytkownik usunięty

.

Informacyjnie tylko:
Anduril_5 i bartoszcyc8
za dyskusję powyżej zostają zgłoszeni do odpoczynku od pisania na 30 dni. Proszę mi nie odpisywać.

użytkownik usunięty
Oro

Ale wiadomość jest tylko do mnie? Wielkie dzięki "bezstronny" moderatorze, tym bardziej że dostałeś zgłoszenie od _DISCLAIMERA_ że to właśnie bartoszcyc8 zaczął prowokację, zresztą - już nie pierwszy raz.

To jakaś kpina!

Inne fora filmwebu aż huczą od różnej maści trolli. Przykłady?
- katedra szaleje gdzie chce
- impactor obsiewa antyreligijnym spamem każdy film o tematyce religijnej
- carin robi to samo co impactor, tyle że z fanatyzmem religijnym na sztandarze
- kamilxxx09 robi spam na forum Hobbita od lat

Podałem tylko kilka przykładów - oni robią co chcą, mimo wielu zgłoszeń. Żadnych banów, nic.

Teraz ja. Od blisko 6 lat nie pamiętam nawet zablokowanego posta na filmwebie, dopiero tu (tylko tu!), od początku tego roku - cała fala moich postów jest usuwana.
Dostawałem nawet prywatne wiadomości od innych użytkowników, którzy dziwili się, dlaczego moderacja usuwa moje odpowiedzi.
Swego czasu popularny temat który założyłem - zgodny z regulaminem - także został usunięty.

Zgłaszałem razem z innymi kamilaxxx09, ale nie dostał nawet ostrzeżenia. Ja za jedną dyskusję z prowokatorem który wykłóca się z większością stałych forumowiczów - mam dostać bana. Bardzo to "logiczne" i "sprawiedliwe", nie ma co.

kamilxxx09 zaczyna trollować na forum SW ....Potem tematy i posty przez niego będą kasowane .. w pełni się zgadzam żeby dać mu Bana ile forum jeszcze ma być rozwalonych przez niego żeby admini się z w końcu nim zainteresowali......

wort801

kamilxxx09 w odpowiedzi na post: Gracu999 | 10 dni temu
Napisze to samo co pod trailerem: Bardzo średnio to wygląda. I co ma mnie tu zachęcić do obejrzenia tego filmu w grudniu? Plastikowe roboty? Jak zechce to obejrzę (Transformers, chociaz to też shit). (Kudłata małpa? W zoo takie też są). Pare efektów rodem z filmów sprzed 15 lat? No litości..
http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/discu ssion/ZWIASTUN+%21%21%21,2629040?page=3
I to jest opinia nawet negatywna ?? czy prowokująca ???

wort801

Gorkin Gorkin w odpowiedzi na post: kamilxxx09 | 9 dni temu
Kamil no naprawdę teraz hejtować będziesz bo wcześniej inni z tego forum hejtowali Hobbita?
odpowiedz kamilxxx09 kamilxxx09
w odpowiedzi na post: Gorkin | 9 dni temu
i temu Może tak moze nie.
http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/discu ssion/ZWIASTUN+%21%21%21,2629040?page=4

wort801

Ta wypowiedź, którą wstawiłeś akurat jest normalną opinią. Co innego te późniejsze kłótnie.

bartoszcyc8

(Transformers, chociaz to też shit). (Kudłata małpa? W zoo takie też są)
No fajnie że jest normalną ...

bartoszcyc8

Poza znowu go bronisz ....

wort801

Jak widzę twoje brednie, to mnie bierze, a kamila mam gdzieś.

bartoszcyc8

Dobra dobra jak widzę na forum to nie tylko moje a już około 10 osób ...

bartoszcyc8

A mi nie dobrze jak widzę twoje chamstwo na forum ...

wort801

Po pierwsze "niedobrze", a po drugie dostosowałem się poziomem do rozmówcy, czyli Andurila. Przepraszam za to.

bartoszcyc8

Dobra jak widać na forum zawsze musisz dostosować się do poziomu rozmówcy. ....albo oni do twojego...

wort801

Napisałem na dole, ale chyba nie widać. Ciebie należy zgłosić za syf na forum SW oraz za dzisiejsze prowokacje w stosunku do mnie.

bartoszcyc8

No to zgłaszaj prowokatorze syf zrobił twój przyjaciel .

wort801

Ty również nie byłeś bierny.

bartoszcyc8

Nie obrażałem go jak ty teraz na forum innych ....

wort801

Jeśli kogoś obrażam, to tylko w odpowiedzi na obrazę.

użytkownik usunięty
wort801

Nie ma się co łudzić, moderatorzy się tym nie zainteresują. Niektórym trollom na tej stronie można wszystko, inni za to są udupiani na pojedyncze dyskusje, taka jest prawda.

Dla moderatorów to wygodne i z pewnością nawet pożądane, bo stały, znany prowokator - mimo ogomu zgłoszeń - przyciąga ludzi na tą stronę do komentowania, a strona zyskuje popularność. Mniej znani dostają bany i blokady postów nawet za błahostki, bo przecież trzeba stwarzać pozoru regulaminu, a kto ucierpi - to już kaprys moda.

Ale przynajmniej jedno wyszło na dobre - forum Hobbita odpocznie na miesiąc od bartoszcyca8 :) o ile oczywiście Oro nie zgłosił tylko mnie, bo taką opcję też zakładam. Już nic mnie na tej stronie nie zdziwi.

A wiec czeka ich dużo pracy na forum SW 7 ....brawo dla administracji niech potem się nie dziwią że na forum SW też dużo będą musieli skasować.

Trzeba zebrać materiały na niego i zgłosić komu trzeba jak na razie to jakieś jaja są na forum, on zniszczy atmosferę na forum i prowokuje a oni nic z tym nie robią wystarczy zobaczyć z iloma forumowiczami się kłóci np calays, Belief oraz z wieloma innymi....

użytkownik usunięty
wort801

Proponowałbym napisać to moderatorowi Oro, będzie miał coś więcej niż tylko moje słowo, przynajmniej będzie widział, jak jest naprawdę - o ile będzie chciał zobaczyć. Teraz zgłosiłem sprawę do innego moderatora, mam nadzieję że bardziej w porządku. Może coś się ruszy, ale raczej nie mam wielkich nadziei.

ocenił(a) film na 4

Mam nadzieję, że nie do GodFelli :].

Kierujesz swoją złość w złą stronę. Moderatorzy nie banują. Baaa, są tak samo olewani przez admina jak my co da się wywnioskować po niektórych ich wpisach. Jakiś miesiąc temu Godfella na głównym napisał, że gdyby to od niego zależało taki katedra już dawno miałby bana. Myślisz, że go nie zgłaszał?

Jedyne co można zrobić to zbierać dowody, wysłać skargę do admina i modlić się żeby uznał go za pasożyta. Jednak takie usuwanie kogoś to strata czasu i nerw. Wiem bo to robiłam. Najlepiej to żeby było dużo skarg. Ale na to też nie licz. W styczniu sentia w porozumieniu ze mną założyła temat o kamilu na głównym. Niestety zanim temat dobrze ruszył barteczek zrobił tam taki syf, że potem to już nawet nie było sensu. Ale najgorsze było to, ze niektórzy użytkownicy, którzy tu na forum hobbita płakali jaki to kamilek jest niedobry i kłócili się z nim non stop, ci którzy właśnie krzyczeli tutaj dla niego o bana, to gdy powstał temat nagle im się odmieniło i stwierdzali, że "bez przesady od razu ban" a na mojej poczcie prywatnie pisali mi "zostawmy go bo jest niezła zabawa i można się z niego nabijać". O, tak to właśnie wygląda. A Oro to akurat odwalił tutaj kawał dobrej roboty. Tu się nie dało nic przeczytać tylko były same kłótnie, więc jego rygorystyczne podejście dało efekt.

użytkownik usunięty
Belief

Nie, nie jestem GodFella, choć Chłopców z ferajny Scorsese bardzo lubię ;)

Moderator jeśli czymś się zajmuje, powinien robić to obiektywnie. Wiem, niepotrzebnie dyskutowałem z bartkiem, ale ile było na niego zgłoszeń? Ile ostrych dyskusji bez reakcji? Teraz wreszcie został zgłoszony do bana, tyle że ja razem z nim. Zostałem potraktowany jak bezczelny prowokator, na równi z nim. Mimo że z resztą forumowiczów dogaduję się fajnie.
Zgadzam się, trzeba wielu zgłoszeń naraz do admina. Może to coś da. Ale do tego potrzeba zgrania innych użytkowników. Ciągle się irytują na prowokacje, ale nikt nie chce sobie brudzić rączek.
Zauważyłaś że bartoszcyc z zadziwiającą precyzją jest wszędzie tam gdzie o kamilu mówi się źle? Podejrzewam multikonto albo jakąś bliższą zażyłość, może piszą sobie na priv gdzie prowokować.

ocenił(a) film na 4

Nie zostałeś zgłoszony do bana a tylko do blokady wypowiedzi na 30 dni. Po 30 dniach wszystko wraca do normy. I też nie ma pewności, że admin tej prośby usłucha.

Ale trochę Twoja wina, bo jak widziałeś, że oro kasuje wam posty to trzeba było przystopować a nie jeszcze się nakręcać. Tym bardziej, że bartek znany jest z takiego przeciągania kłótni pustymi tekścikami na kilka stron.

Zgadza się nikt nie chce sobie brudzić rączek. Marnujesz czas, nerwy, wyleją przy okazji na ciebie wiadro pomyj a i tak nie ma pewności, że skarga zostanie usłuchana. Dlatego w kupie siła.

Bartek nie jest multikontem kamila.

Belief

Kolejna prowokacja. Zgłoszone.

Belief

Ban mu się należy jak mało komu .......niech bawią się dalej a fora będą przez niego zniszczone ....

ocenił(a) film na 4
wort801

No to niech zostaną zniszczone. Wiesz na filmwebie jest wiele fajnych osób, ale niestety kilka takich trutni wystarczy żeby obrzydzić jakąkolwiek konwersacje. W końcu te fajne osoby sobie pójdą a zostaną same chamy, prostaki co to tylko wojenek szukają. Taką będą mieli super stronę.

Belief

Wiem potem taki kamilek piszę że nudy na forum są jak sam robi wszystko żeby jak najmniej pisało na forum .....też przyznaję że mam już dość tego forum.

Belief

Prowokacja. Zgłoszone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones