PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 032
oceny
7,2 10 1 246032
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Podobnie jak w przypadku trylogii "Władca Pierścieni" mamy znowu przerost formy nad treścią, ja rozumiem, że nim więcej części się naprodukuje tym więcej kasy się zarobi ale co za dużo to nie zdrowo. W trzeciej części "Władca Pierścieni" praktycznie zamęczono widza tym ciągnącym się jak flaki w oleju marszem Hobbitów do serca Mordoru. Do tego ta komputerowa grafika i efekty specjalne - nie wiadomo gdzie kończy się film fabularny a zaczyna gra komputerowa. W sumie w przypadku obu trylogii można było wszystko skompresować i zrobić dwa konkretne ponad 2-godzinne filmy i byłoby git ale i mniej kasy do zarobienia.

ocenił(a) film na 4
wort801

Jeszcze dochodzą błędy techniczne.

Belief

Nie widzie twojej odpowiedzi ...

Belief

Znowu prowokacja. Zgłoszone.

bartoszcyc8

Jak chcesz kogoś zgłosić to mam radę dla ciebie kogo możesz .. rób coś dobrego i sam siebie zgłoś.

wort801

Prędzej ciebie za syf na forum SW i prowokacje w stosunku do mnie w dniu dzisiejszym.

bartoszcyc8

Początek przeczytaj


bartoszcyc8 w odpowiedzi na post: wort801 | 32 minut temu
Ta wypowiedź, którą wstawiłeś akurat jest normalną opinią. Co innego te późniejsze kłótnie.
odpowiedz
wort801Online
wort801 w odpowiedzi na post: bartoszcyc8 | 31 minut temu
(Transformers, chociaz to też shit). (Kudłata małpa? W zoo takie też są)
No fajnie że jest normalną ...
odpowiedz
wort801Online
wort801 w odpowiedzi na post: bartoszcyc8 | 18 minut temu
Poza znowu go bronisz ....
odpowiedz
bartoszcyc8Online
bartoszcyc8 w odpowiedzi na post: wort801 | 17 minut temu
Jak widzę twoje brednie, to mnie bierze, a kamila mam gdzieś.
Jakiś małolat z ciebie jest z ciebie i jeszcze sam prowokujesz a potem grozisz mi no bez jaj jak ban na 30 dni to mało dla ciebie czy chcesz więcej ??

wort801

Sam mnie sprowokowałeś pisząc o mnie w innych komentarzach. Powtarzam - prowokacja nie musi być kierowana bezpośrednio do użytkownika, żeby go sprowokować. To samo tyczy się Belief, która również prowokuje.

bartoszcyc8

Gdzie niby wymieniłem twój nick ??pokaż przykład cwaniaku ...

wort801

Post 2

wort801

Jeśli dyskusja będzie skręcać dalej w kierunku pyskówek, zablokuję cały temat. Proszę od tej pory wypowiadać się zgodne z intencją założyciel tematu.

Oro

Napisałem to u ciebie na blogu, ale chyba nie widać. Chciałbym zaznaczyć, że nie byłoby tej całej kłótni, gdyby nie prowokacyjny post Andurila skierowany do mnie. Było to coś w stylu: "Masz lagi na mózgu". Wiem, że niepotrzebnie dałem się sprowokować i mu odpisałem, ale dodam jeszcze, że to ja zakończyłem tę dyskusję przestając mu odpisywać.

ocenił(a) film na 4
Oro

To zablokuj bo bartek nie przestanie.

Oro


sentia w odpowiedzi na post: Mallena28 | 6 dni temu
ocenił(a) ten film na: 6
Szczekliwa, gimbem itd...ciekawe, że to ty używasz takich epitetów w moim kierunku i to ty pokazujesz jak glęboko pozostałości twojej "szczekliwości" tkwią nadal w twoim umyśle. szczerze ja widziałam cię na tym forum kilka razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy i zawsze coś ci nie pasowało a twoja wydumana dojrzałość którą tak usilnie pokazujesz posługując się słowami "gimb" itd sprawia że nie można cię traktować serio. idź zatem oglądać hobbita i oglądaj z fascynacją lewitujące kamienie.
odpowiedz
Mallena28
Mallena28 w odpowiedzi na post: sentia | 6 dni temu
ocenił(a) ten film na: 10
Mówi się, że z chamem należy rozmawiać jak cham. Więc ciesz się, bo traktuję Cię lepiej niż na to zasługujesz.
odpowiedz
bartoszcyc8Online
bartoszcyc8 w odpowiedzi na post: Mallena28 | 5 minut temu
Muszę przyznać, że trafnie się wypowiadasz.
http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/miliard,2630179
Ktoś tu popiera łamanie regulaminu....

wort801

Nikt nie popiera łamania regulaminu tak jak ty.

bartoszcyc8

Pokaż przykład że popieram .....

wort801

Popierasz zachowanie sentii - popierasz łamanie regulaminu. Już wielokrotnie dostarczałem dowody jak ona łamie regulamin. Nie przeszkadzają ci także multikonta takie jak JBridges, itp. A tak swoją drogą ciekawe czemu z naszej rozmowy blokowane są tylko twoje wpisy, co? Wychodzi na to, że sam też co chwilę łamiesz regulamin. Ciebie o zdanie również nie pytam, a zawsze się wcinasz.

bartoszcyc8

Ja też cie nie pytam kto dziś pierwszy napisał ??? i kto ma więcej skasowanych postów w tym temacie z pewnością ty ...

wort801

Argumentów brakuje, co? Tak myślałem. Oj, ale przecież Anduril ma jeszcze więcej skasowanych. Czemu go nie upomnisz? A no tak, jesteś "bezstronny".

bartoszcyc8

A czy on mnie prowokuje ?? no raczej tobie brakuje ...sam atakujesz a potem płaczesz że komuś innego nie upominam.

wort801

To on rozpętał tę kłótnię. Ile razy mam tłumaczyć? Zresztą, nie oszukujmy się - to nie jest pierwszy raz kiedy jesteś "bezstronny".

bartoszcyc8

Tak samo jak ty w sprawie Kamila .......

wort801

Chyba sobie żartujesz.

bartoszcyc8

Nie wyczułeś ironii ?? ale chyba wiem czemu prowokujecie innych chcecie porostu na tyle prowokować te osoby których nie lubicie żeby dostali
Bana ... Dziękuje za rozmowę ja przynajmniej coś robię na forum ( dodaje materiały) wiec mi konta na ciebie żal tracić a tobie to widzę że to wszystko jedno....

wort801

Nie jest mi wszystko jedno, bo mam to konto bardzo długo i mam dużo ocenionych filmów oraz gier. Jeszcze raz powtarzam- ja tutaj zostałem sprowokowany przez Andurila po tym jak napisałem żarcik do Lukeusza.

bartoszcyc8

Ale mi się nie musisz tłumaczyć admin ci jasno napisał jemu to pisz nie mi ....

wort801

Admin nic do mnie bezpośrednio nie napisał.

bartoszcyc8

Ale wymienił ciebie że dostajesz Bana....

wort801

Blokadę, a nie bana. Po drugie to jeszcze nic pewnego.

bartoszcyc8

No ale jednak napracowałeś na to ... za darmo nawet upomnienia się nie dostaje..

bartoszcyc8

Jak popieram sentie pokaż przykład ?! atakujesz a nawet na to potwierdzenia nie masz ...

wort801

Przecież logiczne, że nie napiszesz otwarcie: "Popieram sentię", tylko trzeba się tobie przyjrzeć. Myśl trochę...

bartoszcyc8

Wiec w jaki sposób popieram........no pytam razem z nią obrażałem kamila lub ciebie ?? Albo razem z tobą jej nie obrażam to dla tego jestem za nią ?? też myśl logistycznie,, myślisz że ktoś nie jest twoim sojusznikiem to jest za sentia no bez żartów.

wort801

Nigdy się do niej nie doczepiłeś i mało tego, negowałeś dowody na jej trolling. To napisz jej, że nie popierasz jej zachowania. Już to widzę.

bartoszcyc8

No skoro taki argument dajesz to przypominam też twoje słowa że ty nie bronisz kamilka a jak był temat o nim to walczyłeś za niego jak lew ...poza tym w ostatnich tematach jej nie widzę takiego zachowania jak ty opisujesz a o wasze przykłady jest nie trudno ....

wort801

Chyba wszyscy wiedzą, że od jakiegoś czasu przyjęła inną strategię i teraz nie wdaje się w kłótnie, ale to nie znaczy, że jest tak czysta jak ją malujesz.

bartoszcyc8

No chyba dobrze że awantur nie ma ?? no chyba że ich ci brakuje to ok każdy ma jakieś hobby .....

wort801

Za to są awantury przez Andurila, który bardzo się z wami utożsamia.

bartoszcyc8

Zmieniasz temat ?? rozmawialiśmy o sentii a nie o nim ale wychodzi na to że lubisz prowokować sentie bez powodu ... a jak już rozmawiamy o Andurila jak zauważyłem nie obraża i prowokuje tylu ludzi jak wy wiec ja to niego nic nie mam... jak bym każda awanturą na forach filmweba się przejmował to bym nie miał czasu na nic innego...

wort801

A kogo ja obrażam oprócz niego za te prowokacje?

bartoszcyc8

A dziewczyn ostatnio nie prowokowałeś?? ...chyba nicków nie muszę wymieniać .....sentie jak dobrze pamiętam też nie dawno obrażałeś i prowokowałeś .

wort801

Hahah nie zmyślaj.

bartoszcyc8

Z czym niby zmyślam ??

wort801

Z tym co napisałeś. To są bzdury.

bartoszcyc8

Z tym że prowokujesz np Belief to bzdura ?? czy ktoś ma taki sam nick jak ty ?? bardzo ciekawe...

wort801

Hahah tak się składa, że to ona mnie dzisiaj sprowokowała pisząc o mnie nieuprzejme rzeczy.

bartoszcyc8

A ty ile razy ją sprowokowałeś a no właśnie dzisiaj zazwyczaj kto prowokuje ?? ..a calays??? a nieuprzejmy to ty zazwyczaj jesteś...

wort801

No ile razy?
No właśnie kto prowokuje? Wy.
Z calays nie wiem o co ci chodzi. To był ironiczny komentarz. Jestem pewien, że nie uzna tego za prowokację.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Jak piszesz o mnie, to pisz do mnie, a nie koło mnie. Zadowolony jesteś że robisz z forum Hobbita jeszcze większy syf? Mam nadzieję że dostaniemy te blokady na posty - ja sobie dam radę, moje życie to nie jest filmweb. Z tobą będzie o wiele gorzej, co chwię tu urzędujesz.
I przynajmniej inni użytkownicy odpoczną od twoich prowokacji.
Reszcie życzę dobrej zabawy na forum. Wszyscy głośno krzyczą, ale już zgłaszać posty do moderacji czy adminów - już niewielu potrafi. Ja to robiłem. Lata temu, na forum Władcy było większe koleżeństwo wśród fanów, jeden szedł za drugim, a trolle odpuszczały. Tu rządzi dwóch drobnych cwaniaczków. Powodzenia.

Przestań być takim hipokrytą.
Wyśmiewałeś mnie, że jestem tchórzem, bo zgłaszam posty do usunięcia, a tymczasem sam płaczesz moderatorom na blogach, a teraz przyznajesz się do zgłaszania. No brawo!
Druga sprawa - ty też piszesz o mnie w komentarzach do innych, więc kolejna hipokryzja z twojej strony.
Trzecia sprawa - sam ciągle prowokujesz mnie i kamila zresztą też.
Chcesz zmieniać forum? Zacznij od siebie.
PS: Jak chcesz to potrafisz napisać komentarz bez wyzwisk. Zaczynasz się uczyć.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Dzisiaj napisałeś już kilku osobom że cię prowokują. Kilka razy napisałeś o zgłaszaniu. Nie tobie mnie uczyć, co mam pisać i z kim, bo to o tobie ludzie mają złe opinie, nie o mnie.
Według ciebie, kamila i ciebie potencjalnie prowokuje każdy, kto do was napisze. Wy prowokujecie? Jest git. Ktoś wam coś odpisze? Obraza majestatu i wyzwiska.
Ogólnie reszty nie skomentuję, bo to już czysta bezczelność z twojej strony.
Żegnam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones