PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 032
oceny
7,2 10 1 246032
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Podobnie jak w przypadku trylogii "Władca Pierścieni" mamy znowu przerost formy nad treścią, ja rozumiem, że nim więcej części się naprodukuje tym więcej kasy się zarobi ale co za dużo to nie zdrowo. W trzeciej części "Władca Pierścieni" praktycznie zamęczono widza tym ciągnącym się jak flaki w oleju marszem Hobbitów do serca Mordoru. Do tego ta komputerowa grafika i efekty specjalne - nie wiadomo gdzie kończy się film fabularny a zaczyna gra komputerowa. W sumie w przypadku obu trylogii można było wszystko skompresować i zrobić dwa konkretne ponad 2-godzinne filmy i byłoby git ale i mniej kasy do zarobienia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Czyżby? Tylko nie kompromituj się i nie podawaj przykładu kamilaxxx09. Przykłady proszę: kto z tego forum (oprócz oczywiście was dwóch) coś do mnie ma? Czekam na odpowiedź.

Moderator. Reszta się nie przyzna, aby zrobić na złość mi oraz kamilowi.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Tak się akurat składa że o tobie moderator też nie wypowiada się ciepło.
Drugiego zdania nie skomentuję, sam się kompromitujesz człowieku.

Prawda boli, oj boli. Wykorzystaj dobrze ten miesiąc.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Dla ciebie prawdą jest to, co sobie sam uroisz.
Nie martw się o mnie, ja znajdę czas na coś ciekawego. Gorzej z tobą ;)

Myślę, że będzie odwrotnie. :)

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

To lepiej nie myśl za dużo.

wort801

czekam na gratulację i tytuł "Mistrzyni w ignorowaniu natrętnych typów".
aż się sama sobie dziwię. pod koniec czerwca obiecałam sobie że bartoszcyc nie otrzyma już odemnie żadnej wiadomości i mogę z dumą pochwalić się iż moje postanowienie zostało w pełni zrealizowane :) Pomimo nękania i śledzenia mnie przez xyz....

sentia

Jeśli jestem godny według ciebie to ja ci mogę gratulować :) :)

wort801

dziękuje

sentia

A nie ma za co :)

bartoszcyc8

Post 2

wort801

post 3

wort801

Post 4

wort801

no patrz... "głupia sentia nie odpisuje bo nie ma argumentów"
ciekawe że "wszystkie awantury były przez sentie i jej prowokacje"

senti nie ma i się nie udziela a awantury też są :P
magic.....

sentia

Twój duch jest zawsze obecny na forum :)

bartoszcyc8

Ktoś cie pytam o zdanie? ja z pewnością nie ...

Oro

Dlaczego zawsze wszystko kręci się w okół kamilaxx09 i bartoszcyca?
Ciekawe. Wszyscy się już na nich po prostu poznali i panowie świetnie się dogadują i sieją spustoszenie. Najpierw tutaj a później zaczną na innym forum.

ocenił(a) film na 4
wort801

Nie musi, moderator już go wyręczył :). On tylko prowokacji szuka. Grunt mu się pali pod nogami to się rzuca :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartoszcyc8

Jej może kamilkowi ?? bez stronniku...

wort801

Hah bezstronny się odezwał.

bartoszcyc8

Na pewno bardziej niż ty..

wort801

Po co to? Przestań spamować. Dyskusja z tobą jest jałowa jak z nikim innym. Już Anduril ma ciekawsze rzeczy do powiedzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartoszcyc8

Najwięcej spamu robisz ty ....

ocenił(a) film na 4
bartoszcyc8

Dziwne bo byłam jedyną osobą, która z nim rozmawiała normalnie, ale ty przecież żyjesz w swoim świecie.

Belief

No popatrz, to zupełnie jak ty.

Belief

Wiem :) na 30 dni spokój będzie :)

ocenił(a) film na 6
bartoszcyc8

Zgłosiłeś Belief trzy razy za prowokację. Mógłbyś przytoczyć cytat który ma prowokować?

Ancalagon

A proszę bardzo:
"Niestety zanim temat dobrze ruszył barteczek zrobił tam taki syf, że potem to już nawet nie było sensu."

"Tym bardziej, że bartek znany jest z takiego przeciągania kłótni pustymi tekścikami na kilka stron. "

"Wiesz na filmwebie jest wiele fajnych osób, ale niestety kilka takich trutni wystarczy żeby obrzydzić jakąkolwiek konwersacje. W końcu te fajne osoby sobie pójdą a zostaną same chamy, prostaki co to tylko wojenek szukają. Taką będą mieli super stronę."

ocenił(a) film na 6
bartoszcyc8

I o to tyle krzyku? W takim razie równie dobrze mógłbyś zgłaszać w tym temacie wszystkie (również swoje) posty oddzielnie oskarżając je o prowokację, jednak z jakiegoś powodu uwziąłeś się na Belief.

Ancalagon

Nie uwziąłem się na Belief. Prawdę mówiąc ona i tak jest najmniej szkodliwa.

ocenił(a) film na 6
bartoszcyc8

Napisała trzy posty i wszystkie trzy zgłosiłeś, mimo że uważasz ją za "najmniej szkodliwą" oraz, że w porównaniu do innych (w tym Ciebie) wypowiadających się w tym temacie nie lała wody i zachowywała się jak należy?

użytkownik usunięty
wort801

Wort, chciałem też zalogować się na forum Hobbita (wiesz jaką) ale jak zobaczyłem że bartoszcyc8 też tam jest - to zwątpiłem. Masz rację, niszczy atmosferę i uważa wszystkich za trolli, tylko nie siebie i xxx09.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Oro

"Proszę mi nie odpisywać." - po to jest forum, by to robić. Dziwne - jesteś moderatorem i nawet nie przesyłasz ostrzeżenia, tylko od razu walisz obuchem w łeb, po czym bardziej jak dziecko niż dorosły - zakańczasz dyskusję? Bez niczego? Zresztą, odsyłam do mojego poprzedniego posta, tam wszystko jest wyjaśnione.
Ta strona upada, i nie jest to tylko moja opinia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
marcin34_2

Masz jakiś problem do mnie? Kolego, znamy się żebyś mógł wydawać takie opinie? Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek pisali razem, więc łaskawie daruj sobie porady lecznicze. Widać nie znasz sytuacji i niepotrzebnie się wcinasz.

Hahah słabe wytłumaczenie.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Gdzie ty tu widzisz tłumaczenie się? Poza tym, pytał się ciebie ktoś o zdanie?

"Widać nie znasz sytuacji i niepotrzebnie się wcinasz."

Takiego zdania mógłbym użyć wobec ciebie, bo nie znasz sytuacji.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Wszyscy mają polew z twoich schizów, także... kompromituj się dalej, bert :)

użytkownik usunięty
marcin34_2

Gdzieś to już czytałem... Moi mili wasale kamila, nie głoście komunałów, bo one was nie wyratują przed nawałem empirycznych argumentów ze stron adwersarzy. Porzućcie obłęd na rzecz rozsądku, ładu i kultury.

Powiedział użytkownik, którego niegdyś zbanowano...

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Czy ja z tb dyskutuje? Nie sądzę.

Mam nadzieję, że zaakceptujesz moją merytorykę. Od dzisiaj kamilxxx09 będzie moim wzorcem.
http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/discu ssion/ZWIASTUN+%21%21%21,2629040?page=9#post_13422269

PS Jak to jest - wytłumacz mi - że wy, niby "ofiary", ściśnięci przez trolli nie macie argumentów, a cała elita przeciwko wam tak?

Swoje argumenty wypisywałem już dziesiątki razy.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Hahah słabe wytłumaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones