Hooligans

2005 1 godz. 49 min.
7,5 354 791
ocen
7,5 10 354791
58 095
chce zobaczyć
5,8 5
ocen krytyków
{"rate":5.8,"count":5}
{"type":"film","id":124119,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hooligans-2005-124119/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hooligans
  • mikolaaaj ocenił(a) ten film na: 1

NIENAWIDZĘ, powtarzam NIENAWIDZĘ, gdy ktoś na filmie, gra w sposób skrajnie nielogiczny,
    chory, wbrew sobie, instynktowi i całej reszcie takich rzeczy. Gdy środek ostatniej ustawki wjeżdża
    żona majora to po prostu KU*WA można ręce załamać. TAK, kobieta z dzieckiem WPIE*DALA SIĘ W
    ŚRODEK USTAWKi, LOGICZNE PRAWDA ? Ta scena w 100% degraduje u mnie ten film. Człowiek
    zęby zaciska ze wściekłości jak w jakimś pseudo-horrorze ktoś (zazwyczaj jakiś bachor którego
    zdolności aktorskie wynoszą jeba*e ZERO) ładuje się w największe tarapaty NIBYYY niczego
    nieświadomy. Wiecie, akcje w stylu 'groźny morderca morduje wszystkich dookoła a bohater zamiast
    spier*alać to ładuje się w środku nocy do magazynu/lasu/tunelu itd itd... powoduje to, że każdy film
    automatycznie staje się huyowy, bo co bardziej drażni niż zerowy brak logiki ? W tym filmie ostatnia
    scena wymiata pod tym względem.

ps
    pisałem na szybko więc sory za błędy i składnię (a właściwie jej brak) ;)
    To moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać

pozdro

• chachal00 ocenił(a) ten film na: 9

mikolaaaj Przesada, za jedną scenę od razu 1 ?

chachal00 Owszem, przesada. Niestety jestem wylewny a taka arealna, nielogiczna, głupia i nienormalna scena na sam koniec mnie tak wqrwiła, że mam dosyć tego filmu :D

• Lineczka_filmweb ocenił(a) ten film na: 10

mikolaaaj Bo ta baba była głupia. Do tego obawiała się o bezpieczeństwo brata. Sytuacja dość realna, chociaż zachowanie babki irracjonalne, bo kto to widział jechać z dzieckiem na miejsce ustawki?

Lineczka_filmweb masz całkowitą rację ! :D przesadziłem w swojej ocenie ale dzięki temu zostało to zauważone.. Gdyby nie ta chora akcja z ustawką dał bym 8. Tak to film można porównać do ferrari z instalacją lpg...

mikolaaaj Mnie film powalił na łopatki, uważam że był świetny dlatego dałam 10. Śmierć jednego z kluczowych bohaterów była po prostu porażająca. Na tą scenę z ustawką i przyjazdem siostry Matta też narzekałam, ale winę zwaliłam na babkę. :D Cóż i takie istnieją - kobiety bez wyobraźni. Dziwi mnie Twoja niska ocena filmu przez 1 scenę. spuść na nią zasłonę milczenia. :D

Lineczka_filmweb Ale na co, na moją niską ocenę czy na tą scenę ? :D
    Oj taki mam już wylewny charakter. Gdyybyy to było na początku filmu,
    przez cały film bym o tym jakoś zapomniał, ale taak? No po prostu załamałem
    ręce jak to się stało :D

mikolaaaj Na scenę. :)
    1 to nieadekwatna ocena do poziomu tego filmu.

Lineczka_filmweb a 10 to przesada i popadanie w nieadekwatny dla tego filmu zachwyt :)

mikolaaaj pff, nie zgodzę się, moim zdaniem ten film to klasyk w swoim gatunku :)

• parszywykutafon ocenił(a) ten film na: 6

Lineczka_filmweb klasyk to jest Football Factory . Ewentualnie Okolofutbola .A to ?nie ma porównania do tych dwóch filmów .Frodo i wszystko jasne . Niestety ale pewni aktorzy nie pasują do niektórych ról.

parszywykutafon Problem leży w tym, że zaszufladkowałeś aktora i kojarzy Ci sie z jedną rolą. Coś podobnego jak Grabowski, który dla wielu zostanie Ferdkiem Kiepskim mimo jego świetnej roli Gebelsa w Pitbullu.

• parszywykutafon ocenił(a) ten film na: 6

Lineczka_filmweb nie , problem w tym iz hooligans to produkcja holiłódzka , zle dobrany główny aktor , brak klimatu , lubie E. Wooda , sporo filmow z nim widzialem , zarowno przed LODR jak i po . obejrzyj te dwa wymienione prze zemnie tytuly i moze zrozumiesz o co chodzi .

• toshiba1983 ocenił(a) ten film na: 6

Lineczka_filmweb zgadzam sie odnosnie tego ze ten film nie umywa sie do Factory i Okolo...jest niezly jako tako ale slabo oddaje realia subkultury...takie to troche "cukierkowate"..jezyk sposob zachowania hermetycznosc grupy itp itd

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

mikolaaaj popieram calkowicie pierwszy post. RAZACA GLUPOTA !!! Poprostu zniesc nie moglem tego i dalej nie moge....

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 4

mikolaaaj Dla mnie też ta scena przekreśliła film.
    Chociaż wątpliwości miałem już wcześniej, podpalenie pubu, próba morderstwa - za takie rzeczy policja bierze się poważnie. A tu co?

• lena_777 ocenił(a) ten film na: 6

mikolaaaj Reżyserowała kobieta, więc zupełnie nie rozumiem czemu jedyna żeńska bohaterka ma IQ niższe niż razem wzięta banda obu grup kiboli? I nie ma nic innego do roboty oprócz przewijania pieluch i mrużenia oczu? I dlaczego to kulminacyjna scena z jej udziałem rozpirza cały film? Miała brać dupę w troki, ładować się do samolotu z dzieciakiem i nara. Skoro braciszek wolał się naparzać na zadupiu i robić za "hooligana" niż wesprzeć ją psychicznie po tym jak prawie straciła męża z jego winy, to trudno. Przez cały film jakoś nie widzieliśmy, żeby aż tak się przejmowała Frodem, widziała jego obita mordę, mogła zrobić awanturę jemu, Pete'owi i mężowi, nic takiego nie miało miejsca a nagle w grande finale, odp*dala takie cyrki...Ech, i tak wystarczyła postać Matta i zderzenie inteligenckiej, otwartej, ułożonej, bogatej Ameryki z robotniczą, ksenofobiczną, brutalną i prymitywna Anglią :D

• agata_kolach ocenił(a) ten film na: 6

mikolaaaj zgadzam się w stu procentach! film bardzo dobry, ale ta scena niszczy całe dobre wrażenie i 'realność' przedstawionej historii.. szkoda

• AlKu_889 ocenił(a) ten film na: 3

mikolaaaj Dzisiaj ten film leciał na pulsie i postanowiłem go sobie odświeżyć bo oglądałem go jak byłem mały i niewiele pamiętałem. Jak doszło do tej sceny którą opisujesz to pomyślałem sobie "no k.rwa! Jak można śpi.rdolic cały film jedną sceną! Co ona jest niedorozwinieta że wjeżdża z dzieckiem w stado bandytów i jeszcze wysiada z auta żeby wszystko lepiej widzieć?" z nerwów wszedłem na filmweb żeby napisac komentarz na ten temat ale na szczęście nie jestem pierwszy który dostrzegł ten problem. To jest dramat a nie komedia i głupota w takich filmach szczególnie na końcu jest nie na miejscu. Dla mnie hooligans już nie istnieje.

• Eazy96 ocenił(a) ten film na: 8

mikolaaaj ja was ludzie nie rozumiem..chłopak z siostra mieli lecieć do USA ale jednak postanowił wesprzeć ekipe żeby nie myśleli że zdrajca.Ona postanowiła go poszukać a nie miała z kim zostawić dziecka bo jej maz lezal w szpitalu.A jak wyszla z auta to dziecko zostalo w środku to co was tak wku*wia w tej scenie? Ja szczerze nawet o tym nie pomyślałem a film zajebisty jest.

• mikolaaaj Bez przesady żeby za jedną scene dać 1

• mikolaaaj Nie podniecaj się tak chuju bo ci żyłka peknie

• mikolaaaj
    mikolaaaj
    głupi chuju nie znasz realiów angielskiej piłki a sie wypowiadasz

• Aragorn_Radom ocenił(a) ten film na: 8

mikolaaaj @mikolaaaj dawno nie czytałem takiego pier**lenia w internecie. Normalnie jak politycy w telewizji. Pokomentuj sobie może jakiś mecz albo program przyrodniczy na NatGeo albo AnimPlanet i przestań swoimi marnymi komentarzami obsmarowywać ten dobry film ;)