PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 392
oceny
5,3 10 1 35392
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Jeśli ma się odpowiedni wiek i ukształtowaną psychikę, to oglądając ten film, można poczuć się lepiej, że nie jest się takim dewiantem. Gdy człowiek nie jest jeszcze ukształtowany mentalnie, ta pozycja jest raczej nieodpowiednia. Ale jeśli mamy odpowiedni wiek i odpowiednio pofałdowany mózg, to w ramach terapii własnej psychiki, możemy się na niego zdecydować. Jesteśmy częstowani na przemian brutalnością i miłymi, prawie sielankowymi widokami. Najpierw jest miło, potem brutalnie. Taka terapia szokowa. Tym którzy zdecydują się ten film obejrzeć, życzę udanej terapii. Ja po projekcji poczułem się lepiej i to nie dlatego, że się skończyła. Myślę, że po filmie można się poczuć tak dobrym człowiekiem, żeby na chwilę dostać skrzydeł i tuż na głową, polatać sobie w kółko niczym anioł ;)

ocenił(a) film na 5
VenomDealer

film dla osób gdzieś tak 30+ i też nie dla wszystkich z tego co widać po komentarzach, raczej na pewno ten ani podobne filmy nie są dla osób koło 20tki i dlatego takie filmy są oficjalnie potępiane bo jest bardzo mała grupa osób, którym nie zaszkodzi albo przynajmniej nie obrzydzi; film pokazuje negatywną stronę rzeczywistości, powinno być zawsze wszędzie jakoś bardzo wyraźnie oznaczane, że są pokazywane tortury i sceny drastyczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones