PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 798
ocen
7,2 10 1 128798
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

Muszę przyznać że podczas oglądania bardzo dobrze się bawiłam :) Polecam ją dzieciom i
dorosłym. Może podsumuję całość:
-Kreska, bardzo fajna. Postacie nie wyglądają jak prawdziwi ludzie ak w niektórych bajkach,
jednak to jest na plus w tej bajce, nie które postaci moim zdaniem wyglądają śmiesznie,
uważam że to dobrze :)
-Muzyka, sama muzyka jest dla mnie po prostu dobra :) A jeśli chodzi o piosenki to bardziej
mnie śmieszyły niż się podobały ale to może dlatego że nie lubie takich rytmów :D
-Dubbing, stwierdzam iż Polski Dubbing jest świetny. Po ang jeszcze nie oglądałam w całości
tylko fragmenty tak więc, co do oryginału póki co się wypowiem :)
-Fabuła - mnie osobiście fabuła się podobała, nie była jakaś rewelacyjna ale przyjemna, miło
się oglądało xD
- Bohaterowie - po prostu świetni, niesamowicie zostały przedstawione relacje córki z ojce,
relacje między przyjaciółmi itd. Postacie bardzo kreatywne :) Tak, bohaterowie zdecydowanie
zasługują na WIELKI PLUS

Wady? Hm.. no muszą jakieś być
- Mógłbyc nieco dłuższy , albo akcja mogła być bardziej rozbudowana. Jednak nie narzekam bo
półtorej godziny to odpowiedni czas dla dzieci, nie wiem czy dłużej by wysiedziały :) Coś tej
bajce zabrakło do arcydzieła moim zdaniem,
Ogólnie moja ocena 8/10, sporo humoru, dobra zabawa dla całej rodziny :) POLECAM !

ocenił(a) film na 8
Elvis007

zgadzam się w 100%, bardzo dobra bajka dla wszystkich, ciekawa i śmieszna :)

ocenił(a) film na 8
kat007

Też się zgadzam

ocenił(a) film na 7
matiz23_filmweb

Kurczę, wszyscy się zgadzają :D I ja. Pomysł z nietoperkami, Johny i mumia dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 8
Elvis007

zgadzam się

ocenił(a) film na 8
Elvis007

Powiem Ci co zabrakło do arcydzieła. Film na prawdę bardzo, bardzo mi się podobał, ale muzyka (mam na myśli te koncerty i śpiewanie w filmie) jaką tu zafundowali woła o pomstę do nieba. Rozumiem, że musiała to być muzyka młodzieżowa, ale jak żyje... nie taka!!

ocenił(a) film na 8
Adder

Rzeczywiście te piosenki nie były czymś wspaniały również i dla mnie :)

ocenił(a) film na 7
Adder

A oglądałeś z napisami,czy dubbPL?

ocenił(a) film na 8
MarcinKa90

Oryginalny. Straciłem coś ?

ocenił(a) film na 7
Adder

Zyskałeś, polski dubb fajny, ale zaniża bajkę. Piosenki po polsku lepsze i ten rap. : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones