Management

1 godz. 33 min.
5,2 5 668
ocen
5,2 10 5668
1 795
chce zobaczyć
{"type":"film","id":464217,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Management-2008-464217/tv","text":"W TV"}]}

Mike (Steve Zahn) prowadzi razem z rodzicami przydrożny motel, w którym również mieszka. Pewnego dnia poznaje Sue (Jennifer Aniston), przedstawicielkę firmy zajmującej się sprzedażą dzieł sztuki dla hoteli, która służbowo przyjeżdża w jego okolice i spędza dwie noce w motelu. Zafascynowany nową lokatorką Mike, postanawia się do niej zbliżyć. Gdy później Sue wyjeżdża, Mike pakuje się i jedzie za nią. Sprawy komplikują się, gdy okazuje się, że Sue nie planuje kontynuować tej znajomości.

zwijezda
opis użytkownika

Sue (Jennifer Aniston) jest energiczną, poukładaną, stojąca twardo na ziemi przedstawicielką handlową. Podczas jednej z podróży służbowych trafia do przydrożnego motelu w małym prowincjonalnym miasteczku. W takim miejscu nie ma prawa wydarzyć się nic interesującego, a jednak los szykuje Sue małą niespodziankę. Do drzwi jej pokoju puka syn właścicieli motelu, dzierżąc w dłoni mizernej jakości szampana. Mike (Steve Zahn) jest absolutnym przeciwieństwem Sue. To nieuporządkowany, naiwny romantyk, którego szczerość nie zna granic (tekst „masz świetny tyłek” skierowany do gościa motelu po 5 minutach znajomości jest dla niego czymś zupełnie naturalnym). Na drugi dzień Sue wraca do swojego życia, którego częścią jest też jej ex-chłopak Jango (Woody Harrelson). A Mike... podąża za nią.

opis dystrybutora dvd

Sue (Jennifer Aniston) pracuje jako przedstawicielka handlowa, jest przedsiębiorcza i energiczna, odnosi sukcesy na niwie zawodowej. Naiwny romantyk Mike Flux pełni funkcję recepcjonisty w hotelu prowadzonym przez jego rodziców. Podczas jednej z podróży służbowych Sue zatrzymuje się na weekend właśnie w tym przydrożnym motelu w małym prowincjonalnym miasteczku. Wydawałoby się, że w takim spokojnym i nudnym zakątku nic nie może się wydarzyć. Przynajmniej tak sądzi Sue. Tymczasem ładna dziewczyna od razu wpada w oko synowi właścicieli motelu, który postanawia sprawić jej miłą niespodziankę. Mike zjawia się w jej pokoju z butelką wina. Nie wiedząc jak się zachować, Sue grzecznościowo wypija kieliszek i odprawia nieproszonego gościa. Mike nie daje za wygraną i ponownie trafia do jej pokoju, ale tym razem z butelką szampana. W końcu dziewczyna ulega mu. Ta przygodna znajomość miała się skończyć wraz z powrotem Sue do Baltimore. On uświadamia sobie jednak, że jest zakochany i pewnego razu staje na progu jej domu. Ona traktuje to jedynie jako przyjacielską wizytę i pozwala mu zostać na kilka dni. Wkrótce umiera matka Mike’a. Po jej śmierci syn zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem, chce jeszcze raz zawalczyć o Sue. Okazuje się jednak, że jego ukochana ponownie związała się ze swoim byłym chłopakiem, Jango, który rozkręcił intratny biznes w Aberdeen, dokąd razem się przenieśli. Mike podąża za Sue i zatrudnia się tam w chińskiej restauracji. Zaprzyjaźnia się z synem właściciela, Alem, który pozwala mu zamieszkać w pomieszczeniu przy lokalu. Zakochany Mike próbuje zdobyć serce dziewczyny. Tymczasem ona oświadcza mu, że wychodzi za mąż za Jango.

TVP