PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152491}
7,6 4 588
ocen
7,6 10 1 4588
Hounddog
powrót do forum filmu Hounddog

co za dzieciak!

ocenił(a) film na 7

Dakota Fanning w roli głównej jest tu wprost rewelacyjna, ona bije na głowę wszystkich pozostałych odtwórców, nikt z dorosłych nie jest w stanie jej dorównać. i bynajmniej nie przesadzam - ten dzieciak naprawdę robi wrażenie, to nie jakiś mdły i rozlazły Haley Joel Osment, ale aktorka pełną gębą.
sam film dobry, dosyć smutny, choć przecież ostatecznie niosący pokrzepienie. kilka scen na dłużej zapada w pamięć, oczywiście świetna ścieżka dźwiękowa, dobre zdjęcia i niezły scenariusz. tyle,że - powtórzę to jeszcze raz - gdyby nie Fanning to oglądałoby się to zapewne znacznie gorzej. szkoda że paranoicy w Stanach zamknęli filmowi drogę do normalnego rozpowszechniania, bo jest to świetna rola zasługująca na najwyższe uznanie.

Caligula

zgadzam sie... film na wysokim poziomie, ta aktorka zagrala po prostu rewelacyjnie... lecz musze powiedziec ze jako film mnie znudzil , przyznam ze nie przepadam za tego rodzaju dramatami, lecz poznac dobre dzielo potrafie, mozna go jednak polecic komus kto lubi spokojne, melanholijne filmy.... oceniajac to subiektywnie z mojej strony naprawde dobra produkcja. 9/10

ocenił(a) film na 8
jqb17

film bardzo dobry i Dakota świetna wprost- podziwaim ja zagrala b.dobrze.UWAGA SPOJLER! ;)
nie rozumiem tego gnojka jej kolege ,co ja przyprowadzil do szopy :/ patrzyl na to i nawet jej niep omogl:( a potem jeszcze poszedl na koncert z inna dziewczynka,tego pryszczatego gnoja to bym chyba udusila.noi nie rozumiem koncowki.skoro slyszala ona ze nie mozna pic whisky to czego pozwolila na to by babcia dala jej ojcu go? nie moge pojac tego czego widziala ukoszenie i nie zareagowala.smutny film poplakalam sie i troche krotki.

ocenił(a) film na 7
malaMi

pozwoliła, bo wiedziała że sam jej ojciec nie chciałby żyć w takim stanie w jakim się znajdował - kaleki umysłowo, pół-roślina. w swoim dziecięcym rozumku mogła dojść do wniosku że tak właśnie będzie najlepiej. i w sumie miała rację. zdążyła się z nim pożegnać i odejść do innego, być może lepszego życia. tak to odczytuję na swój rachunek. zresztą sądzę, e akurat w tego typu kwestiach to element zwyczajnie emocjonalnego odbierania dzieła - tego się nie tłumaczy, tylko się rozumie wewnętrznie...
poza tym - przecież już w pierwszych scenach filmu bohaterka stwierdza że kiedyś zabije swojego ojca, czyż nie?;]

ocenił(a) film na 8
Caligula

no fakt zapomnialam slowa z poczatku filmu jej;)no ja tez tak zrozumialam ze robi to swiadomie bo chce odejsc do nowego zycia ,ale i tak nie rozumiem jak mogla " zabic" swiadomie " go nie probujac ratowac- na szczescie to tylko film

ocenił(a) film na 7
malaMi

genialna rola Dakoty to fakt, ale zjechanie tak Osmenta ?? koleś też rewelacyjnie gra !

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Rewelacyjny film i znakomita gra aktorska Dakoty Fanning. Gdyby nie prawie dwa lata walki o to by film wszedł do kin, pewnie zdobyłaby za tą rolę nawet Oskara. Co do Osmenta to wizerunek słodziutkiego dzieciaczka, jakim często raczy nas Haley Joel, jest wręcz nie do zniesienia. Ile razy można grac tak samo w każdym filmie ? Hayley jest świetnym aktorem ale nie potrafił osiągnąć sukcesu jako dorosły aktor a Dakota z pewnością tak jak Jodie Foster odniesie sukces również w dorosłym życiu.

ocenił(a) film na 9
Caligula

również się zgadzam, Dakota jest Rewelacyjna ! Film też jest bardzo Dobry, i zgadzam się bo Dakota zasługuję na ogromne uznanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones