PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6251}
7,7 2 653
oceny
7,7 10 1 2653
8,0 7
ocen krytyków
Hud, syn farmera
powrót do forum filmu Hud, syn farmera

Newman jak zwykle zwala z nóg, pasowały mu te role sexownych drani...Jak napisał jego biograf, "Hud to miks Elvisa Presleya z Ryszardem III ;)

Najśmieszniejsze że reżyser obawiał się że widzowie znienawidzą Huda, takim był dupkiem.
Atu przychodziło mnóstwo listów od zachwyconych fanów, którzy "chcieli być jak Hud, wzorowali się na nim, on jest debeściak. A stary to wariat, młody palant i chyba pedał"...

Ha. ten urok Newmana zawsze działał;)

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Ech, obejrzałam dzisiaj jeszcze raz i dodaję jedną gwiazdkę. Paul jest niesamowity. Sex i charyzma aż się z niego wylewają. Gdy się pojawia, inne postacie po prostu przestają istnieć. I gdzie ta Akademia miała oczy , że nie dali mu Oscara ?!

ocenił(a) film na 10
Kalina1710

Bo to złośliwe...płosiaczki są;)

ocenił(a) film na 8
Kalina1710

Bo oskara dostala Patricia, ktorej rola przebila nawet Newman'a

ocenił(a) film na 8
Kalina1710

Niestety Newman cierpiał na "syndrom Di Caprio", a raczej Leonardo cierpi na "syndrom Newmana" ;)

WhiteDemon

To , że jest przewaga wątków dramatycznych wcale nie oznacza , że film nie jest westernem , bo jest.
Co prawda pokazuje bardziej nowoczesny obraz "Dzikiego Zachodu" i w pełni zmotoryzowany oraz unika gatunkowych schematów i pewnie stąd ta cała "nietypowość" wynika.

ocenił(a) film na 10
GarvinSitho

No przecież zaznaczyłam że nietypowy western;)

WhiteDemon

To zwracam honor. Widocznie źle zinterpretowałem meritum.

ocenił(a) film na 10
GarvinSitho

Luz blues;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones