PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6252}
6,3 16 368
ocen
6,3 10 1 16368
6,2 5
ocen krytyków
Hudson Hawk
powrót do forum filmu Hudson Hawk

Taki sobie

ocenił(a) film na 6

na pewno nie jest to Top 10 Willisa

ocenił(a) film na 8
kameleon_super

Ogladalem 20 filmow z Willisem i lepsza od tej komedii jest moim zdaniem tylko seria Szklana Pulapka (1-3), Pulp Fiction (chociaz ten akurat nie pod katem Willisa) i Ostatni Skaut. Zawsze oceniam film w swojej kategorii, a nie ogolem. Jak ktos wczesniej napisal motyw ze spiewaniem przedni, cappucino, banda kretynow i ich imionach od batonow, gwaltowne zwroty akcji (swietny motyw jak bohater skads spada i nagle laduje w zupelnie niespodziewanym miejscu), to psychiczne malzenstwo, totalny chaos, ktory bawi. Zeby utwierdzic sie, ze to nie sentyment do filmu obejrzalem go ostatnio i podobal mi sie rownie bardzo co kiedys. Lekka i przyjemna komedia, Willis pokazuje przez caly film to co w Szklanej Pulapce pokazuje momentami czyli swoja komiczna strone, ktora w mojej ocenie wypada bardzo dobrze. Polecam.

ocenił(a) film na 6
mikew_86

Mnie jakoś nie wciągnął. Komediowo to Bruce moim zdaniem dużo lepiej wypadł w Randce w ciemno z Kim Basinger. Genialny był

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones