6,5 129
ocen
6,5 10 1 129
65
chce zobaczyć
{"type":"film","id":167753,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hum+Saath+Saath+Hain-1999-167753/tv","text":"W TV"}]}
Hum Saath Saath Hain
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Ramkishen (Alok Nath) oraz Mamta (Reema Lago) mają czwórkę dzieci. Największym ich marzeniem jest utrzymanie rodziny w szczęściu i jedności.  Vivek (Mohnish Bahl), najstarszy z chłopaków od urodzenia ma niedowład ręki, przez co bardzo trudno przychodzi mu znalezienie miłości. Jednak w końcu pojawia się Sadhana (Tabu), która docenia dobroćRamkishen (Alok Nath) oraz Mamta (Reema Lago) mają czwórkę dzieci. Największym ich marzeniem jest utrzymanie rodziny w szczęściu i jedności.  Vivek (Mohnish Bahl), najstarszy z chłopaków od urodzenia ma niedowład ręki, przez co bardzo trudno przychodzi mu znalezienie miłości. Jednak w końcu pojawia się Sadhana (Tabu), która docenia dobroć serca chłopaka. Dwóch jego braci, Prem (Salman Khan) oraz Vinod (Saif Ali Khan) również mają już narzeczone.  Natomiast ich siostra, Sangeeta (Neelam Kothari) jest już mężatką. Któregoś dnia postanawia wyprowadzić się wraz ze swoim mężem. Czy rodzicom uda się utrzymać spokój domowy i spełni się ich marzenie o szczęśliwej zjednoczonej rodzinie?

Hum Saath-Saath Hain zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.