PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762619}

Chongqing Hot Pot

Huo Guo Ying Xiong
5,7 23
oceny
5,7 10 1 23

Huo Guo Ying Xiong
powrót do forum filmu Huo Guo Ying Xiong

To nie jest żaden thriller, tylko komedia kryminalna o grupie przyjaciół, którzy przez przypadek wplątują się w napad na bank. Anglojęzyczna Wikipedia idzie dalej i określa ten film jako skrzyżowanie heist filmu ze screwball comedy. Produkcja jest zrobiona na wysokim poziomie. Jest kilka zabawnych momentów, niemniej nie jest to komedia nastawiona na żarty, a raczej na wywołanie u widza pozytywnych emocji. Gdybym wiedział, że to komedia to wcale bym tego filmu nie oglądał. Zmylił mnie opis na IMDb. Daję 5/10, bo to zupełnie nie moja bajka. Rozumiem jednak, że dla fanów tego rodzaju filmów ta produkcja może być całkiem niezła.

wenght

"Chińskie Chłopaki nie płaczą” - WHAT?
Gościu nie pisz więcej takich bzdur, bo wielu użytkowników złapie się na to.
A ten film NIE MA ZUPEŁNIE NIC WSPÓLNEGO z "Chłopaki nie płaczą".
Ogólnie, jak na chińską produkcję, to jest to bardzo słaby film, nawet nie warty z nudów do obejrzenia.
Tych "kilku zabawnych momentów" też nie zauważyłem?
Sceny z dziadkiem, czy z sexy doll w łóżku szpitalnym trudno za takowe uznać...

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Po pierwsze, może trochę grzeczniej. Po drugie poczucie humoru sprawa subiektywna. To, że kogoś coś śmieszy nie znaczy, że innych też będzie. Nie jestem fanem komedii kryminalnych. Schemat fabuły tego filmu skojarzył mi się z „Chłopaki nie płaczą”. Tam i tu mamy młodych ludzi, którzy wplątują się przez przypadek w przestępstwo. I tyle.

wenght

Uwagę to zwracaj znajomym, bo nie widzę nic niegrzecznego w swoim komentarzu.
Szkoda, że za to brak ci pokory i nie potrafisz przyznać się do błędu, tylko w kolejnym komentarzu dalej brniesz w głupotę wysuwając teorię o podobnych schematach w obu produkcjach.
Poza tym, jak zakładasz temat i piszesz takie bzdury, to licz się z tym, że znajdą się użytkownicy, którzy będą mieć inne zdanie.
Na tym kończę, bo jakakolwiek polemika z tobą nie ma sensu.

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Bzdurą i głupotą jest oznaczenie tego filmu jako thrillera i to tak naprawdę wprowadza w błąd potencjalnych widzów. Napisałem swój pierwszy komentarz, żeby poinformować ludzi, że ten film to nie jest żaden thriller, tylko niezbyt śmieszna komedia. W jakim stopniu ten film jest podobny lub nie jest do innej komedii kryminalnej, było dla mnie sprawą drugorzędną. Ale ok, przyznaję, że nie wziąłem pod uwagę, że dla ludzi, którym bardzo podobały się „Chłopaki nie płaczą” mój komentarz może zostać odczytany jako rekomendacja dla tego filmu. Nie taki był mój cel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones