Hydrozagadka

1970 1 godz. 10 min.
7,6 36 663
oceny
7,6 10 1 36663
13 576
chce zobaczyć
6,8 5
ocen krytyków
{"rate":6.8,"count":5}
powrót do forum filmu Hydrozagadka
  • Pimpolos ocenił(a) ten film na: 10

"Niech z bólu ryczy ranny łoś, zwierz zdrów przemierza knieje, ktoś nie śpi by spać mógł ktoś to są normalne dzieje! Bredzi Pan"
    Teksty genialne, gra aktorska rewelacyjna. Oglądałem ze 100 razy i kupiłem płytę by móc wracać kiedy mam na to ochotę.
    Ulubiony cytat
    " - Jak wyglądali Ci trzej?
    - Normalnie. Jeden na czarno a drugi turbanie. tylko ten trzeci wydał mi się dziwny. Liliput, przebrany za górala udawał dziecko"

Mistrzostwo swiata i ukłony podziękowania do twórców

• rowerekpl ocenił(a) ten film na: 10

Pimpolos lepszy cytat zdejm kapelusz reszta tez 10

• Pimpolos - "Szefie podać słownik?"
    - "Ha, ha, ha, ha, ha. Nie bądź śmieszny. Język złota to jedyne esperanto".

• Pimpolos Ale i w innym filmie aktor Turek recytuje maniakalnie fragment poezji, konkretnie Szekspira, w "Podróży za jeden uśmiech" (gra tam kierowcę rybnego dostawczaka).

• użytkownik usunięty

Pimpolos Najlepsza scena w barze. "To alkohol najgorszy wróg!". Mistrzostwo.

• Potorecki ocenił(a) ten film na: 9

Mnie ogólnie rozwaliła stylizacja ASA... ta pelerynka, fryzura... nieśmiertelne:)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

Muszę tu sprostować - "To alkohol największa trucizna!" ;P

• michalsmm ocenił(a) ten film na: 6

Pimpolos Ja szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowany... Kondratiuk + Maklak? musi być dobrze ale coś jednak nie do końca jestem zachwycony ;-/ nie wiem może kiedy obejrzę ponownie to bardziej docenię bo chyba na coś trochę innego czekałem jako fan "Wniebowziętych". Momenty naprawdę bardzo dobre ale czasami wkurzające sceny jak taniec laski i ciągłe powtarzanie Maharadża i Plama są pod leszczem czy jakoś tak :P Szykulska rzeczywiście laska super (w końcu to prześliczna wiolonczelistka)
    Maklakiewicz zawsze podnosi moją ocenę filmu i bez niego niestety ale niżej bym ocenił Hydrozagadke.
    Zdejm kapelusz!

• kalifkol ocenił(a) ten film na: 9

Pimpolos Tak zgadzam się z twoja wypowiedzią. Genialny.
    Jeśli mogę pozwolić sobie na na pare moich ulubionych cytatów:
    " Komary rypią ,przejdźmy do środka".
    "Pozwoli pan że się przedstawię: jestem profesorem".
    "Ponieważ szanuję dobro społeczne i spokój publiczny nie wyrwę tych drzwi aby rozprawić się z panem".
    "Napijmy się oranżady, ja płacę".

kalifkol Dobre były też teksty typu "product placement":) Palę tylko papierosy takie a takie itp. Zagrane to było fenomenalnie

Pimpolos Mistrzostwo! To najlepsze określenie