PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6271}
7,5 40 089
ocen
7,5 10 1 40089
7,5 13
ocen krytyków
Hydrozagadka
powrót do forum filmu Hydrozagadka

Jestem fanem kina PRL. Niestety widziałem tylko 80% dlatego rok temu postanowiłem obejrzeć wszystkie, od początku do końca. Hydrozagadka to mój 472 film tego mojego filmowego „maratonu”.

Powiem tak : większego gniota i gówna nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
sybic

Smutne to trochę - poświęcić około 1000 godzin życia na oglądanie filmów i dalej nic z nich nie rozumieć. To jedna z najwybitniejszych polskich komedii, stary !

ocenił(a) film na 9
sybic

Postanowić a obejrzeć to dwie rożne sprawy. Postanowienie o obejrzeniu wszystkich filmów PRL-u zostaw w realu, w świecie marzeń niech zostanie te 80 %.

Powiem tak : Jako ze dałeś serialowi Siedem życzeń 10/10 ,to mniemam ze jesteś mega fanem Ramedenesa. Ile ci jeszcze życzeń zostało? Dwa już wykorzystałeś. Moze trzecie byś spożytkował na hydrauliczne wspomaganie umysłu. HATOR HATOR HATOR

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Być może jestem idiotą, tak jak próbujesz mi sugerować. Nie przejmuje się jednak tą oceną :) Nadal moją pasją jest Polskie Kino, nadal je namiętnie oglądam. Ocenę 10/10 za Rademenesa dałem z sentymentu i przyznaje, że nie jest to obiektywna ocena.

ocenił(a) film na 9
sybic

Nie próbuje sugerować ze jesteś idiotą . Nie dałbym komentarza gdybyś w inny sposób wyraził swoje zdanie .Lecz ty machłes : "powiem tak : większego gniota i gówna nie widziałem" . W tym filmie rządzi absurd,jeśli ci to nie podpasowało to napisz co cie wkurzyło w Hydrozagadce, zamiast mieszać film z fekaliami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones