PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444424}
6,6 46 575
ocen
6,6 10 1 46575
6,1 9
ocen krytyków
I Love You Phillip Morris
powrót do forum filmu I Love You Phillip Morris

Arcydzielo

użytkownik usunięty

Jim Carrey wzniosl poziom aktorstwa w swojej karierze na zupelnie wyzszy szczebel, Ewan Mcgregor
uwarzam ze zostal stworzony do tej roli pod wzgledem wrazliwosci jaki obaj z Philip'em maja. Film
dobrze wyrezyserowany, historia z minuty na minute coraz ciekawsza no i watki iskrzaaaa :]

pisze się uważam

użytkownik usunięty
Myniucha

To wszystko? Wiem ze mam problem z gramatyka ale przeciez I tak da sie zrozumiec sens chyba ze moja opinia niema sensu :P

Przepraszam. Jakoś mnie na hejt wzięło i nie dokończyłam. Ogólnie wyreżyserowany jest trochę słabo, denerwował mnie moment gdy obaj byli w więzieniu i za dużo było akcji o ich miłości( no sorry ale to miała być komedia), a Carrey i Evan są świetnymi aktorami i chyba tylko dzięki nim ten film miał ręce i nogi.

użytkownik usunięty
Myniucha

To nic, dobrze ze zwracasz uwage na gramatyke, pamietaj tylko ze ja niemam polskich liter w komputerze.Moge sie zgodzic ze to niejest komedia jak ten film zapowiadano, natomiast wlasnie to mi sie podoba ze ten film jest taki alternatywny, troche akcji, troche romansu I opowiesc uwazam ze byla ciekawa I zaciekawiala mnie do ostatniej chwili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
perun_6

co pierwszego paragrafu, mam angielski jezyk w komputerze i niechce mi sie wklejac tych polskich literek :P

co do pedalskiego gniotu - homofoby powinny nierecenzowac takich filmow brak w nich watkow i argumentow co do sztuki filmowej :(

ocenił(a) film na 8

Dokładnie

użytkownik usunięty
_recenzor

Dzieki

ocenił(a) film na 8
perun_6

Trzeba było nie oglądać tego co Cię gniecie

ocenił(a) film na 8

To, że nie masz, polskich liter, to nie zwalnia Cię od zwracania uwagi na polską gramatykę, np.nie mam, nie wiem pisze się oddzialnie, że dorzucę swoją cegiełke.
A film podobał mi się niezwykle, super komedia z momentami rozczulajacymi, świetne kreacje aktorskie, no i tematyka gejowska, która całkiem mi nie przeszkadza. To tak aby nie było, że się tylko wypowiadam na temat Twoich błędów. Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Mysle ze to druga najlepsza rola po Man of the moon, absolutnie rewelacyjna gra i film.

użytkownik usunięty

dobrze porownalas te dwie role, grane na podobnych warunkach.

Może nie skomentuję jak bym powinien. Jak nisko upadła część populacji by dostrzegać coś dobrego w filmie który należałoby wyłączyć po paru minutach.

użytkownik usunięty
Renifer60

Moze tak bys podal jakie konkretnie masz zastrzezenia?

ocenił(a) film na 8
Renifer60

Trzeba było wyłączyć i nie wypowiadać się tutaj

użytkownik usunięty
Ewiatko

Wlasnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones